Lankava
Lankava +370 610 42 222+370 610 42 222

Darbo dienomis 8:00 - 17:00Darbo dienomis 8:00 - 17:00

Lankava eprekyba@lankava.lteprekyba@lankava.lt

Įsimintinos
prekės

0

EJOT ir BAUMIT produkcijos seminarai

Š.m. kovo 7d. UAB „Lankava“ kartu su partneriu UAB „EJOT Baltic“ pristatė EJOT profilius ir tvirtinimo elementus tinkuojamiems ir ventiliuojamiems fasadams. Seminare dalyvavo gausus būrys – per 40 meistrų, Lankavos didmeninės prekybos ir statybinių medžiagų bazės vadybininkų. Buvo pristatomi tiek nauji fasadų profiliai, tiek rinkoje jau senokai naudojami., pasakota, kokią funkciją jie atlieka, kaip taisyklingai juos montuoti. Klausytojams vizualiai buvo pateiktos praktikoje pasitaikančios klaidos, diskutuota, su kokiomis problemomis susiduria meistrai bei kaip jų išvengti. Taip pat seminare kalbėta apie smeiges polistirolui ir vatai, kaip jas taisyklingai parinkti pagal mūro sieną.

Sekite Lankavos naujienas, dalyvaukite seminaruose, statykite, remontuokite kokybiškai!

 

 

 

Š.m. kovo 7d. vyko dar vienas informatyvus seminaras, kurio metu buvo pristatyta austrų firmos BAUMIT produkcija. Seminare dalyvavo per 40 meistrų, statybininkų, Lankavos darbuotojų. BAUMIT - prekės ženklas, atveriantis galimybę ekologiškiems, energiją taupantiems statybų sprendimams. Baumit yra aktyviai augantis, Europos lyderio poziciją užimantis prekės ženklas. Kompanija taip pat turi atstovybę Kinijoje, o nuo 2007 m. – ir Lietuvoje. Seminaro metu pristatytos įvairios BAUMIT statybinės medžiagos: fasado šiltinimo medžiagos ir priemonės, dekoratyviniai tinkai ir dažai fasadams, įvairūs glaistai, mūro mišiniai, gruntai, smeigės ir kt.

Dalyvauti seminaruose išties verta. Diskutuota, dalintasi patirtimi, įgyta žinių ir naujų idėjų!

Dalintis:
Lankava

LANKAVA puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu Privatumo politika.