Lankava
Lankava +370 610 42 222+370 610 42 222

Darbo dienomis 8:00 - 17:00Darbo dienomis 8:00 - 17:00

Lankava eprekyba@lankava.lteprekyba@lankava.lt

Įsimintinos
prekės

0

Buitinė chemija jūsų namams

Norint namuose palaikyti švarą dažnai tik natūralių priemonių nepakanka, tad kaip išsirinkti buitinę chemiją, kad namai būtų švarūs? Buitinės chemijos pasiūla yra labai didelė, tačiau ne visi produktai yra draugiški jums ir aplinkai, o graži etiketė ir aukšta kaina ne visada reiškia, kad tai jums padės atsikratyti nešvarumų. Lankavos parduotuvėje rasite gausų pasirinkimą įvairių priemonių, kurias jums siūlo ne tik visame pasaulyje žinomi prekių ženklai, bet ir lietuviškų produktų gamintojai.

Kiekvienuose namuose ko gero rasime vonios-tualeto valiklių, kurie yra bazinės priemonės kovojant su nešvarumais. Įvairūs wc valikliai puikiai šalina rūdis, šlapimo akmenį, kalkių nuosėdas, efektyviai naikina blogus kvapus, paviršiams suteikia blizgesį ir gaivų aromatą. Vonioje, tualete, virtuvėje – visur kur naudojamas vanduo galima rasti apkalkėjusių, rūdimis užterštų paviršių, kuriuos nuvalyti natūraliomis priemonėmis gali būti sudėtinga. Tam galima pasitelkti įvairių prekės ženklų kalkių ir rūdžių valiklius, kurie pašalina rūdis, muilo apnašas ir kitus nešvarumus bei neleidžia toliau kauptis kalkėms.

Kanalizacijos vamzdžių valymas-vienas iš fiziškai sudėtingesnių darbų, nes tiesiogiai išvalyti vamzdį neįmanoma. Šį darbą lieka patikėti profesionaliems valikliams, kurie efektyviai valo bei tirpdina kanalizacijos vamzdžiuose susikaupusius riebalus, muilo apnašas, plaukus ir kitus nešvarumus bei naikina nemalonų kvapą. Šias priemones galima įsigyti skysčio bei granulių pavidalu.

Vonioje palaikyti švarą rekomenduojame specialiais vonios valikliais, kurie tinka plauti kieto vandens, rūdžių, muilo apnašas nuo vandens čiaupų, kriauklių, vonių. Plytelių bei jų siūlių valymui yra specializuoti valikliai, kurie išlieka aktyvūs ne tik naudojimo metu, bet ir valant vėliau. Norint vonios kambariui, kriauklei, voniai, čiaupui ar plytelėms suteikti blizgesį naudokite specialius blizgiklius, kurie ne tik suteiks spindesį, bet ir gaivų aromatą, nuvalys riebalus, muilo likučius ir kalkių nuosėdas. Valikliai skirti vonios paviršiams dažniausiai sudėtyje neturi abrazyvinių ir agresyvių medžiagų, todėl jie yra saugus glazūruotų, chromuotų, emaliuotų paviršių, taip pat plastikinių ir dažytų paviršių valymui.

 

 

 

Dažnai susiduriama ir su pelėsio problema. Pelėsis yra grybas ir auga ten, kur yra daug drėgmės. Jis minta organinėmis medžiagomis bei vandeniu ir dažniausiai pradeda plisti voniose, kur vyrauja šiltas ir drėgnas oras, trūksta ventiliacijos, taip kenkdamas paviršiams ant kurių apsigyvena. Pelėsio valiklius, galima naudoti vonios kambariuose, dušuose, pagalbinėse patalpose, rūsiuose, garažuose, baseinuose ir saunose bei visur, kur tik susiduriama su pelėsio problema.

 

Virtuvės paviršiams yra įvairių specifinių valiklių, tokių kaip viryklėms, orkaitėms, kurie šalina riebalus, maisto likučius nuo elektros ir dujų viryklių, jų dangčių, mikrobangų krosnelių, emaliuotų ar aliuminių paviršių, taip pat viryklių su keraminiu paviršiumi bei sintetinių paviršių įskaitant darbastalius. Tarp populiarių ir dažnai naudojamų priemonių galite rasti ir kepsninių, gartraukių, šaldytuvų, kavos aparatų valymui skirtų priemonių.

Grindų ir kilimų valymui taip pat rasite platų pasirinkimą buitinių valiklių. Laminuotoms grindims  skirti koncentratai yra su atgaivinančiu blizgesiu, specialiai sukurti saugiai, efektyviai ir greitai išvalyti visų tipų laminatą. Yra ir universalių priemonių, skirtų valyti visus keraminius, akmens masės plytelių ar plokščių poliruotus, nepoliruotus, plastikinius, medinius paviršius, laminatą bei linoleumą.

 

Kilimų ir baldinių apmušalų valikliai efektyviai plauna nešvarumus ir pašalina dėmes iš vilnonių ir sintetinių kiliminių dangų, tinka baldų apmušalams plauti bei automobilių salonams valyti. Šiuose valikliuose yra antistatinių priedų, mažinančių dulkių nusėdimą ant nuvalyto paviršiaus, tačiau valyti reikėtų ne su šiurkščiais šepetėliais ar kempinėmis, jog nepažeisti audinio.

Dar viena priemonė, kurią galima rasti kiekvienuose namuose, tai stiklų valikliai. Langai, veidrodžiai, stiklinės lentynos, stalai, kiti stikliniai paviršiai geriausiai nusivalo naudojant tam skirtas specialias priemones, kurios ne tik pašalina nešvarumus, bet ir suteikia stiklui skaidrumą bei spindesį.

Universalūs valikliai – retai pasiteisinantis sprendimas. Tokios priemonės tinka tik smulkiems nešvarumams ar neįsisenėjusioms dėmėms šalinti, tačiau rimtesnes dėmes valyti derėtų rinktis priemones pagal paskirtį – atskirai naudoti vonios, virtuvės bei kitus valiklius.

Naudodami buitinę chemiją apsisaugome nuo daugybės bakterijų, tačiau galime susidurti su kita problema – pavojingomis medžiagomis esančiomis valikliuose. Tai įvairios cheminės medžiagos, kurios gali dirginti odą, akis, kvėpavimo takus, tad net saikiai ir pagal instrukcijas naudojant buitinę chemiją, reikėtų atkreipti dėmesį į sudėtį. Jei produktas klasifikuojamas kaip pavojingas – etiketėje bus atitinkamas pavojingumo ženklas. Tokiu atveju svarbu naudoti asmens apsaugos priemones. Buitinei chemijai specialių laikymo sąlygų nereikia, tačiau svarbu, kad ji nebūtų šalia maisto produktų ir būtų nepasiekiama vaikams – taip bus išvengta alerginių reakcijų ar apsinuodijimų.

Dalintis:
Lankava

LANKAVA puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu Privatumo politika.