Lankava
Lankava +370 610 42 222+370 610 42 222

Darbo dienomis 8:00 - 17:00Darbo dienomis 8:00 - 17:00

Lankava eprekyba@lankava.lteprekyba@lankava.lt

Įsimintinos
prekės

0
Dažai. Medienos apsaugos ir dekoravimo priemonės. Impregnantai. Medžio impregnantas PRO DECO pilkas 5 l

Medžio impregnantas PRO DECO pilkas 5 l

Pro Colore
Prekės kodas: 111110555
10.39€ / Vnt.
Neturime sandėlyje Teirautis dėl užsakymo termino

Pristatymas

  • Venipak paštomatai (2.39€)
  • Lpexpress paštomatai (2.49€)
  • LPexpress kurjeris (4.49€)
  • Venipak kurjeris (6.99€)
  • Prekių pristatymas Alytaus mieste (15.00€)

Atsiėmimas

  • Alytaus parduotuvė (0.00€)
  • Druskininkų filialas (0.00€)
  • Marijampolės filialas (0.00€)
  • Simno filialas (0.00€)
  • Daugų filialas (0.00€)

Pristatymas visoje lietuvoje

Saugus pristatymas

Patogus atsiėmimas

Pinigų grąžinimo garantija

Aprašymas

Impregnantas medienai PRO.DECO.

Medienos impregnavimo – dekoravimo priemonė su vaško priedais. Vandeninės – akrilinės dispersijos pagrindu.

Naudojimo sritis: medinių paviršių (lauko pavėsinių, tvorų, vartų ir kitų sodo architektūros elementų) impregnavimui. Vidaus ir lauko darbams.

Savybės: produkto sudėtyje esantis vaškas suteikia impregnuojamai medienai apsaugą nuo drėgmės ir kitų atmosferinių veiksnių taip neleisdamas susidaryti reikalingoms sąlygoms mikroorganizmams augti. Gerai dengia, giliai įsigeria į impregnuojamus paviršius. Silpno, specifinio kvapo.

Paviršiaus paruošimas: pagrindas turi būti sausas ir švarus. Medienos drėgnumas negali būti didesnis nei 15%. Prikibimą mažinančias medžiagas – riebalus, dulkes ir kitus likučius nuvalyti. Mikroorganizmus (kerpes, samanas) pašalinti tam skirtomis cheminėmis valymo priemonėmis.

Darbo sąlygos: pagrindo ir aplinkos temperatūra darbo ir džiūvimo metu turi būti ne žemesnė kaip +5°C, optimalios darbo sąlygos yra esant +20°C temperatūrai ir 65% santykiniam oro drėgnumui. Neturėtų būti dirbama tiesioginiuose saulės spinduliuose, pučiant vėjui ar lyjant.

Naudojimas: prieš naudojimą impregnantą gerai išmaišyti. Impregnuojamam plotui naudoti vienos partijos impregnantą. Skirtingų partijų impregnantą sumaišyti vienoje talpoje ir iš karto impregnuoti visą plotą nuo kampo iki kampo. Tokiu būdu bus išvengiama skirtingų atspalvių. Rekomenduojama tepti teptuku arba šepečiu impregnantą gerai įtrinant į paviršių 1 – 2 sluoksniais. Norint išgauti intensyvesnę, tamsesnę spalvą, rekomenduojame impregnantą tepti dviem sluoksniais. Tepti kitą sluoksnį galima tik išdžiūvus pirmajam (po 3-6 val).

Džiūvimo trukmė: kai oro temperatūra +20°C ir santykinis oro drėgnumas 65%: nelimpa po 1val., pilnai išdžiūsta per 12 – 24 val.

Sąnaudos: 17 – 18 m²/l (tepant vienu sluoksniu).

Įrankių valymas: įrankius iš karto po darbo išplauti vandeniu.

Spalva: balta, bespalvė, pušis, alyvmedis, pinija, ąžuolas, auksinis ąžuolas, kaštonas, tikas, ruda, raudonmedis, žalias, šermukšnis, tamsiai rudas, juoda, pilka. (Visą spalvininką galite pamatyti skiltyje KITA INFORMACIJA)

Laikymo ir gabenimo sąlygos: ne žemesnėje kaip +5°C ir ne aukštesnėje kaip +30°C temperatūroje sandariai uždarytame inde. Saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių ir užšalimo!

Aplinkos ir darbo sauga: nepilkite impregnanto į kanalizaciją, vandens telkinius ar dirvą. Stengtis neįkvėpti garų. Saugotis, kad nepatektų į akis, ant odos ar drabužių. Prarijus nedelsiant skambinti į apsinuodijimų kontrolės ir informacijos biurą arba kreiptis į gydytoją Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje.

Spalva: pilka.

Kiekis: 5l.

Dalintis:
Gera kaina
Visi produktai
Dažai. Medienos apsaugos ir dekoravimo priemonės. Impregnantai. Medžio impregnantas PRO DECO žalias 1 l Medžio impregnantas PRO DECO žalias 1 l

2.39€ / Vnt.

Dažai. Medienos apsaugos ir dekoravimo priemonės. Impregnantai. Medžio impregnantas PRO DECO pinija 1 l Medžio impregnantas PRO DECO pinija 1 l

2.39€ / Vnt.

Dažai. Medienos apsaugos ir dekoravimo priemonės. Impregnantai. Medžio impregnantas PRO DECO baltas 1 l Medžio impregnantas PRO DECO baltas 1 l

2.39€ / Vnt.

Dažai. Medienos apsaugos ir dekoravimo priemonės. Impregnantai. Medžio impregnantas PRO DECO pušis 1 l Medžio impregnantas PRO DECO pušis 1 l

2.39€ / Vnt.

Lankava

LANKAVA puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu Privatumo politika.