Užsakymai internetu: +370 610 42 222 (Darbo dienomis 8:00 - 17:00) |eprekyba@lankava.lt
Užsakymai internetu: +370 610 42 222 (D. d. 8:00 - 17:00)eprekyba@lankava.lt
Lankava
Įsimintinos prekės
0
Prekių krepšelis
0
Krepšelis Vnt. Kaina
Nėra produktų
Viso 0,00€

Pirkti prekes

„Gerumo žvaigždė 2019“ akcijos rezultatai

2020-02-14

„Gerumo žvaigždė 2019“ akcijos rezultatai

Jau tryliktą kartą organizuota kalėdinė paramos akcija „Gerumo žvaigždė 2019“ baigėsi. Šios idėjos  organizatorė ir įgyvendintoja bendrovė „Lankava“, susumavusi rezultatus, džiaugiasi galėdama prisidėti prie sunkiai besiverčiančių šeimų gyvenimo bei jų buities pagerinimo.

Šįkart paramos sulaukė Lietuvos Raudonojo Kryžiaus Alytaus padalinio globojamos šeimos ir asmenys. Įmonės „Lankava“ klientų ir akcijos rėmėjų dėka buvo surinkta net 6500 eurų, už kuriuos „Lankavos“ atstovai nupirko dovanų čekius ir juos išdalino šeimoms, kad jos galėtų nusipirkti jų buityje labiausiai trūkstamų daiktų.

Be viso to, prie „Lankavos“ gerumo akcijos įvairiomis dovanomis prisidėjo ir rėmėjai. Norime nuoširdžiai padėkoti įmonei UAB „Ejot Baltic“, kurie sunkiai besiverčiančioms šeimoms padovanojo du  nešiojamus kompiuterius, o įmonės darbuotojai asmeniškai nupirko po patalynės komplektą. Taip pat dėkojame įmonei „Hanbud Henryk Pruszynski“, kurie padovanojo skalbimo mašiną, ir UAB „Mundus LT“ už tai, kad prisidėjo savo gaminama produkcija – buitine chemija.

Džiaugiamės, kad mūsų įmonės darbuotojai prie šios akcijos prisidėjo savanoriaudami ir iš arčiau susipažino su likimo nuskriaustais žmonėmis, kurie  nesiskundžia, o priešingai – džiaugiasi gyvenimu ir kiekviena, net ir menkiausia smulkmena.

 

UAB „Lankava“ kolektyvas dėkoja savo klientams ir rėmėjams, kurie savo indėliu prisidėjo prie Lietuvos Raudonojo Kryžiaus Alytaus padalinio globojamų šeimų bei asmenų gerovės.

Kalėdinė paramos akcija „Gerumo žvaigždė“ vyko 2019 metų lapkričio 2 – gruodžio 24 dienomis. Dėkojame už Jūsų gerumą!

Be UAB „Lankava“ sutikimo, draudžiama šiame puslapyje paskelbtą informaciją bei nuotraukas ir / arba filmuotą medžiagą naudoti kitose svetainėse arba platinti kuriuo nors kitu pavidalu.


Lankava

Tinklapyje naudojami slapukai. Prašome susipažinti su jų naudojimo tvarka bei patvirtinti savo sutikimą.

Išsami informacija apie slapukus ir jų naudojimo tvarką
Copyright @ lankava.lt
Solution: