Užsakymai internetu: +370 610 42 222 (Darbo dienomis 8:00 - 17:00) |eprekyba@lankava.lt
Užsakymai internetu: +370 610 42 222 (D. d. 8:00 - 17:00)eprekyba@lankava.lt
Lankava
Įsimintinos prekės
0
Prekių krepšelis
0
Krepšelis Vnt. Kaina
Nėra produktų
Viso 0,00€

Pirkti prekes

Dviejų kamerų VELUX stogo langas - už prieinamą kainą

2018-02-09

Dviejų kamerų VELUX stogo langas - už prieinamą kainą

VELUX kompanijos gaminamas energiškai efektyvus „Standard Plus“ klasės stogo langas su dviejų kamerų stiklo paketu parduodamas už ypač patrauklią kainą. Gaminys pradėtas gaminti 2017 m., siekiant sumažinti energijos suvartojimą ir namų su stogo langais savininkams padėti išlaikyti namus šiltus žiemos metu. Šis stogo langas - prieinamas masinės rinkos produktas, kurį įsigiję vartotojai, įvertins puikų kokybės ir kainos santykį.

Dviejų kamerų stogo langai „Standard Plus“ gaminami įvairių dydžių, mediniai lakuoti skaidriu laku ar atsparūs drėgmei su balta poliuretano danga. Galima pasirinkti langą su viršutine arba apatine rankena.

VELUX kompanija skiria daug dėmesio energiškai efektyviems sprendimams. Energijos taupymas ir gera savijauta, kaip rodo VELUX atliktas tyrimas „Sveikų namų barometras“, yra svarbiausi kriterijai, kurie skatina namų savininkus renovuoti būstus. Be abejonės, šie kriterijai taip pat be galo svarbūs ir statant naują namą.

Dviejų kamerų stogo lango „Standard Plus“ konstrukcijoje įrengta unikali izoliavimo sistema „ThermoTechnology”TM, kuri kaip galingas skydas apsaugo nuo šalčio ir skersvėjų. Šiluminio laidumo vertė - 1,1 W/(m2K). Ši vertė nusako lango šiluminę izoliaciją.

VELUX „Standard Plus“ langai - optimalus sprendimas!

Žiūrėti gaminius.

Tags: langai
Lankava

Tinklapyje naudojami slapukai. Prašome susipažinti su jų naudojimo tvarka bei patvirtinti savo sutikimą.

Išsami informacija apie slapukus ir jų naudojimo tvarką
Copyright @ lankava.lt
Solution: