Užsakymai internetu: 8 610 42 222 (Darbo dienomis 8:00 - 17:00) |eprekyba@lankava.lt
Užsakymai internetu: 8 610 42 222 (D. d. 8:00 - 17:00)eprekyba@lankava.lt
Lankava
Įsimintinos prekės
0
Prekių krepšelis
0
Krepšelis Vnt. Kaina
Nėra produktų
Viso 0,00€

Pradėti mokėjimą

Laminuota grindų danga su ar be griovelių?2017-12-14

Laminuota grindų danga su ar be griovelių?

Griovelių būna įvairių: klasikinis 4V formos iš visų keturių pusių, 2V - išilginis užapvalintas ir užlaminuotas (sukuria ilgų natūralių grindlenčių įspūdį). Gamintojai išskiria šiuos laminuotų grindų su grioveliais privalumus:

1. Estetika. Grioveliai išskiria atskiras lentas grindų fone, kurios imituoja natūralaus medžio grindis ir atrodo stilingai.
2. Grioveliai yra hermetiški, todėl pro juos drėgmė ir purvas neprasiskverbia. Laminato be griovelių kraštai dėl per šlapio valymo ar kitos netinkamos priežiūros pabrinksta, pajuoduoja, o laminatas su grioveliais šią problemą išsprendžia.

3. Laminatas su grioveliais neišsivaikšto per siūles laikui bėgant, mažiau pastebimi pažeidimai bei kampelių nudaužymai.

Daugiau informacijos apie laminuotas grindų dangas su ir be griovelių Jums suteiks Lankavos apdailos skyriaus darbuotojai. Padėsime Jums išsirinkti tinkamiausias, pasiūlysime patrauklias kainas, profesionaliai patarsime.

Tags: naujienos
Copyright @ lankava.lt
Solution:

Lankava.lt svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti geresnę teikiamų paslaugų kokybę. Naršydami mūsų svetainėje Jūs patvirtinate, jog sutinkate su UAB „Lankava" privatumo politika.

Sutinku