Lankava
Lankava +370 610 42 222+370 610 42 222

Darbo dienomis 8:00 - 17:00Darbo dienomis 8:00 - 17:00

Lankava eprekyba@lankava.lteprekyba@lankava.lt

Įsimintinos
prekės

0
Nauja
Hidroizoliacija PRO FIBER FLEX 12 kg

Hidroizoliacija PRO FIBER FLEX 12 kg

Pro Colore
Prekės kodas: 112840123

El. parduotuvėje

52.05€ / Vnt.

Parduotuvėje Alytuje

54.79€ / Vnt.

Turime sandėlyje

Pristatymas

 • Venipak paštomatai 1-3 d.d. (1.79€)
 • Lpexpress paštomatai 1-3 d.d. (2.29€)
 • Omniva paštomatai 1-3 d.d. (3.29€)
 • Venipak kurjeris 1-3 d.d. (8.49€)
 • LPexpress kurjeris 1-3 d.d. (5.99€)
 • Prekių pristatymas Alytaus mieste 1-3 d.d. (15.00€)

Atsiėmimas

 • Alytaus parduotuvė 1-3 d.d. (0.00€)
 • Druskininkų filialas 3-5 d.d. (0.00€)
 • Marijampolės filialas 3-5 d.d. (0.00€)
 • Simno filialas 3-5 d.d. (0.00€)
 • Daugų filialas 3-5 d.d. (0.00€)

Pristatymas visoje lietuvoje

Saugus pristatymas

Patogus atsiėmimas

Pinigų grąžinimo garantija

Aprašymas

Hidroizoliacija PRO FIBER FLEX.

Sintetiniu pluoštu sutvirtinta vienakomponentė hidroizoliacija paviršių izoliavimui nuo drėgmės.

Skirta vidaus ir lauko darbams.

Hidroizoliacija naudojama paviršių (grindų ir sienų) izoliavimui ir sandarinimui nuo drėgmės ir vandens nuolat šlapiose arba drėgmės įtakojamose patalpose (vietose) ant betoninių, tinkuotų, gipsinių paviršių, gipso kartono, OSB plokščių hidroizoliacijai po keraminėmis plytelėmis ir kitomis apdailos medžiagomis dušuose, vonios kambariuose, virtuvėse, skalbyklose, terasose, balkonuose ir panašiose vietose.

Hidroizoliacija gali būti naudojama šildomosioms grindims ir kitiems iki 80°C temperatūros įkaistantiems paviršiams izoliuoti.

FIBER FLEX negali būti naudojama kaip baigiamoji danga, suformuota izoliacinė plėvelė turi būti uždengta kita mechaniškai atsparia, plėvelės nepažeidžiančia danga, pvz. keraminėmis plytelėmis ar pan. 

Hidroizoliacija yra melsvos spalvos, paruošta naudojimui, dėka sintetinio pluošto ypatingai elastinga, tvirta, gerai sukimba su mineralinėmis statybinėmis medžiagomis ir su akrilo izoliacinėmis masėmis.

Su silikoninėmis, polietileninėmis medžiagomis nesukimba.

Turi nestiprų specifinį kvapą.

Prieš dengiant hidroizoliaciją pagrindas turi būti švarus, tvirtas, nuriebalintas.

Plyšius, siūles, įdubimus ir kitokius defektus užpildyti tvirtu cementiniu mišiniu, smulkių įtrūkimų glaistyti nereikia.

Paviršius gali būti šiurkštus: tinko, gipso kartono plokščių glaistyti nerekomenduojama.

Vidiniai ir išoriniai kampai turi būti suapvalinti.

Jeigu paviršius gali sutrūkinėti, visą paviršių ar žinomas kritines zonas, taip pat kampus, kur suapvalinimas neįmanomas (pertvaros, sienų ir grindų sujungimai ir pan.), armuoti naudojant elastingą armavimo juostą.

Po grindų betonavimo FIBER FLEX galima tepti praėjus ne mažiau kaip 28 d.

Stipriai vandenį įgeriančius paviršius gruntuoti 10-20% vandeniu praskiesta FIBER FLEX.

Pagrindo ir aplinkos temperatūra darbo ir džiūvimo metu turi būti ne žemesnė kaip +5°C, optimalios darbo sąlygos yra esant +20°C temperatūrai ir 65% santykiniam oro drėgnumui.

Prieš naudojimą FIBER FLEX gerai išmaišykite, neskieskite.

Ant kampų ir skirtingų paviršių sandūrų užtepkite FIBER FLEX ir prie dar lipnaus paviršiaus prispauskite armavimo juostą.

FIBER FLEX ant paviršiaus rekomenduojama tepti 3 – 4 kartus, tepdami pirmąjį sluoksnį, FIBER FLEX į paviršių stipriai įtrinkite kietu šepečiu, tai ypatingai svarbu, kai hidroizoliacija tepama ant šiurkščių paviršių (tinko, betono). Kitus sluoksnius tolygiai tepkite skirtingomis kryptimis minkštu šepečiu arba voleliu. Antrą sluoksnį galima tepti praėjus ne mažiau kaip 2 valandom nuo pirmo sluoksnio užtepimo, kitus sluoksnius tepti ne dažniau nei kas 4 valandas.

Klijuoti keramines plyteles ar dėti kitokią dangą ant suformuotos ir išdžiūvusios hidroizoliacijos galima po 16 val. nuo paskutinio sluoksnio užtepimo.

Kai oro temperatūra +20°C ir santykinis oro drėgnumas 65%: pirmasis sluoksnis mažiausiai 2val., antras ir sekantys sluoksniai 4val.

Sąnaudos: 0,7 – 1,5kg/m² tepant tris sluoksnius.

Spalva: melsva.

Techniniai duomenys: Lakieji organiniai junginiai: 1.1.9i) LOJ ribinė vertė 140 g/l. Didžiausias LOJ kiekis paruoštame naudoti produkte ne daugiau kaip 139,95 g/l. Geriausia iki: 18 mėnesių nuo pagaminimo datos. Žiūrėti ant pakuotės. Iškilus klausimams, kreiptis nurodytu telefonu.. EUH 208 – Gali sukelti alerginę reakciją. Sudėtyje yra: 3(2H)-izotiazolonas, 5-chloro-2-metil- mišinys su 2-metil-3(2H)-isotiazolonu, 1,2-benzisotiazol-3(2H)-onas ir 2,2-dibrom-3-nitrilpropionamidas.

Nepilti hidroizoliacijos į kanalizacijos sistemas, vandens telkinius ar dirvą. Stengtis neįkvėpti garų. Saugotis, kad nepatektų į akis, ant odos ar drabužių. Prarijus nedelsiant skambinti į apsinuodijimų kontrolės ir informacijos biurą arba kreiptis į gydytoją. Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje.

Kiekis: 12 kg.

Dalintis:
Lankava

LANKAVA puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu Privatumo politika.