Lankava
Lankava +370 610 42 222+370 610 42 222

Darbo dienomis 8:00 - 17:00Darbo dienomis 8:00 - 17:00

Lankava eprekyba@lankava.lteprekyba@lankava.lt

Įsimintinos
prekės

0
Kaina
iki

Ventiliacinės grotelės

Ventiliacinių grotelių pasirinkimas pagal interjero, dizaino sprendimus ir specifinius reikalavimus patalpose. Mūsų parduotuvėje galite rinktis iš gausaus spalvų ir formų asortimento, o prireikus pagalbos ar profesionalios konsultacijos, mūsų specialistai visada pasiruošę atsakyti į Jūsų klausimus ir patarti elektroniniu paštu eprekyba@lankava.lt 

Ventiliacinės grotelės dažniausiai yra tvirtinamos matomoje vietoje, todėl svarbu jų estetika ir dizainas. Mūsų parduotuvėje galite rinktis skirtingų spalvų (baltus, rudus, pilkus) produktus, įvairių formų (kvadratines, stačiakampes, ovalias, apvalias) ventiliacines groteles. Iš gausaus asortimento tikrai išsirinksite produktus, kurie geriausiai derės prie interjo sprendimų, atitiks patalpose keliamus higienos ir kitus reikalavimus. Čia ventiliacinės grotelės tiek buitinėms reikmėms, tiek ir naudoti specializuotose erdvėse.

Dalintis:
Lankava

LANKAVA puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu Privatumo politika.