Užsakymai internetu: +370 610 42 222 (Darbo dienomis 8:00 - 17:00) |eprekyba@lankava.lt
Užsakymai internetu: +370 610 42 222 (D. d. 8:00 - 17:00)eprekyba@lankava.lt
Lankava
Įsimintinos prekės
0
Prekių krepšelis
0
Krepšelis Vnt. Kaina
Nėra produktų
Viso 0,00€

Pradėti mokėjimą

Prekybos skyriai

Santechnikos prekės

Tel. 8 315 55992

Skyriaus vadovas
Aurimas Ambrasas
Mob. +370 612 60115
El. paštas: a.ambrasas@lankava.lt

Vadybininkė Erika Makaveckienė
Mob. +370 682 69626
El. paštas: e.makaveckiene@lankava.lt
Technika sodui ir daržui

Tel. 8 315 55961

Skyriaus vadovas Romas Brazionis
Mob. +370 686 60781
El. paštas: r.brazionis@lankava.lt

Nerijus Kudarauskas
Mob. +370 682 34791
El. paštas: nuoma@lankava.lt
Elektros prekės, šviestuvai

Tel. 8 315 55976

Skyriaus vadovas
Andrejus Bystrovas
Mob. +370 687 80362
El.paštas: a.bystrovas@lankava.lt

Vadybininkas Artūras Šašlauskas
Mob. +370 612 53665
El. paštas: a.saslauskas@lankava.lt

Vadybininkė Rasa Peciulevičienė (šviestuvai)
Mob. +370 615 62278
El. paštas: r.peciuleviciene@lankava.lt
Dažai, darbų saugos prekės

Tel. 8 315 55975

Projektų vadovas
Vilmantas Vinčiauskas
Mob. +370 682 08150
El. paštas: v.vinciauskas@lankava.lt

Vadybininkas Arnoldas Milius
Mob. +370 616 30536
El. paštas: a.milius@lankava.lt
Statybinių medžiagų bazė

Tel. 8 315 55962

Skyriaus vadovas Darius Mazaliauskas
Mob. +370 616 04108
El. paštas: d.mazaliauskas@lankava.lt

Vadybininkas Ričardas Sukackas
(apšiltinimo medžiagos, dekoratyvinis tinkas)
Mob. +370 618 00447
El. paštas: r.sukackas@lankava.lt

Vadybininkas Tomas Karpavičius
(plytos, blokeliai, trinkelės)
Mob. +370 615 61992
El. paštas: t.karpavicius@lankava.lt

Vadybininkas Povilas Sukarevičius
(stogų prekių grupė)
Mob. +370 618 40229
El. paštas: p.sukarevicius@lankava.lt

Vadybininkė Milda Stankevičienė
(stogų prekių grupė)
Mob. +370 618 71278
El. paštas: m.stankeviciene@lankava.lt
Įrankiai ir tvirtinimo detalės

Tel. 8 315 55973

Skyriaus vadovas Juozas Bazevičius
(įrankiai)
Mob. +370 614 34922
El. paštas: j.bazevicius@lankava.lt

Skyriaus vadovas Vaidas Zajančkauskas
(tvirtinimo detalės)
Mob. +370 686 60784
El. paštas: v.zajanckauskas@lankava.lt

Vadybininkas Modestas Osinskas
(baldinė furnitūra, stiklo pjovykla)
Mob. +370 682 80239
El. paštas: m.osinskas@lankava.lt
Darbo saugos prekių skyrius

Tel. 8 315 55975

Darbų saugos prekių konsultantė
Kristina Vitkienė
Mob. +370 694 25627
El. paštas: k.vitkiene@lankava.lt

Metalo gaminiai

Tel. 8 315 55979

Vadybininkas
Stasys Dranginis
Mob. +370 682 69755
El. paštas: s.dranginis@lankava.lt
Sodo ir daržo centras

Tel. 8 315 55568

Skyriaus vadovė Ilona Bružikienė
Mob. +370 620 79268
El. paštas: i.bruzikiene@lankava.lt

Vadybininkė Ona Dervinienė
Mob. +370 614 78916
El. paštas:
o.derviniene@lankava.lt
Apdailos medžiagos

Tel. 8 315 55978

Skyriaus vadovas Aurimas Ambrasas
Mob. +370 612 60115
El. paštas: a.ambrasas@lankava.lt

Vadybininkė Asta Pronckienė
Mob. +370 613 61136
El. paštas: a.pronckiene@lankava.lt
Durų centras, medienos gaminiai

Tel.: 8 315 55956

Skyriaus vadovė Ilona Bružikienė
Mob. +370 620 79268
El. paštas: i.bruzikiene@lankava.lt


Vadybininkas
Edmundas Babavičius
(medienos gaminiai, durys)
Mob. +370 698 44327
El. paštas: e.babavicius@lankava.lt

Plastikiniai langai 
Andrius Stulpinas
Mob. +370 614 82602
El. paštas: a.stulpinas@lankava.lt
Daugų filialas

Tel.: +370 315 69348
Adresas: Vytauto g. 45, Daugai

Darbo laikas
Filialo vadovas
Vytautas Molis
Mob. +370 618 02527
El. paštas: daugai@lankava.lt

Simno filialas

Tel.: +370 315 60156
Adresas: Alytaus g. 17, Simnas

Darbo laikas
Filialo vadovas
Tautvydas Baublys
Mob. +370 612 88593
El. paštas: simnas@lankava.lt

Vilniaus filialas

Tel.: +370 5 2481538
Adresas: Ozo g. 10, Vilnius


Filialo vadovas
Agnė Jurgelionytė
Mob. +370 699 38708
El. paštas: a.jurgelionyte@lankava.lt
Projektų vadovas
Marius Masiulionis
Mob. +370 620 43248
El. paštas: m.masiulionis@lankava.lt
Projektų vadovė
Živilė Statkevič
Mob. +370 612 20814
El. paštas: z.statkevic@lankava.lt
Projektų vadovas
Nerijus Misiulis
Mob. +370 614 40290
El. paštas: n.misiulis@lankava.lt
Vadybininkas
Michail Kulikovskij
Mob. +370 687 70311
El. paštas: m.kulikovskij@lankava.lt

SaveSaveSaveSaveSaveSaveSave
Druskininkų filialas

Tel.: +370 313 49333
Adresas: Gardino g. 63, Druskininkai


Filialo vadovas
Linas Janeika
Mob. +370 613 92159
El. paštas: l.janeika@lankava.lt
Vadybininkas
Giedrius Ražas
Mob. +370 620 75144
El. paštas: g.razas@lankava.lt

Alytaus filialas

Alytaus parduotuvės
Tel.: 8 315 55970
Adresas: Kepyklos g. 17, Alytus


Peržiūrėti parduotuvės schemą
Copyright @ lankava.lt
Solution:

Lankava.lt svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti geresnę teikiamų paslaugų kokybę. Naršydami mūsų svetainėje Jūs patvirtinate, jog sutinkate su UAB „Lankava" privatumo politika.

Sutinku