Užsakymai internetu: +370 610 42 222 (Darbo dienomis 8:00 - 17:00) |eprekyba@lankava.lt
Užsakymai internetu: +370 610 42 222 (D. d. 8:00 - 17:00)eprekyba@lankava.lt
Lankava
Įsimintinos prekės
0
Prekių krepšelis
0
Krepšelis Vnt. Kaina
Nėra produktų
Viso 0,00€

Pirkti prekes

Ką reikia žinoti apie technines plytelių savybes?

2017-01-05

Ką reikia žinoti apie technines plytelių savybes?

Vienas iš svarbiausių plytelių techninių parametrų yra atsparumas įbrėžimams, nusidėvėjimui, slidumo klasės bei įgeriamumas. Šis parametras lemia ar plytelės tinkamos kloti, pavyzdžiui, lauko sąlygomis. Dažniausiai pasitaikanti plytelių klijavimo klaida  – neatspariomis  šalčiui plytelėmis išklijuotos nešildomos patalpos (balkonai, sodybos, rūsiai).

Atsparumas nusidėvėjimui žymimas PEI klase, kurios yra 5 kategorijos. Vis dėlto, šis parametras yra aktualiausias ten, kur vaikšto didelis srautas žmonių, o namo ir buto sąlygomis užteks pasirinkti 2-3 ir žemesnės klasės plyteles.

Kitas svarbus reikalavimas renkantis – plytelių slidumas. Slidumas basai kojai žymimas A, B, arba C klase, o avalynei egzistuoja R klasės nuo 9 iki 13. Tai svarbu įrengiant plyteles vonios kambariuose, baseinuose. Kuo aukštesnė kategorija, tuo paviršius mažiau slidus: A klasėje reikalavimai yra mažiausi, C klasės danga vaikštant basomis yra mažiausiai slidi. Tas pats galioja ir R klasei – R13 yra neslidžiausia.

Lankavos parduotuvėje suteiksime Jums visą informaciją apie plyteles, padėsime išsirinkti, sukursime 3D plytelių vizualizaciją, kurioje aiškiai matysite savo svajonių plytelių išdėstymą. Kreipkitės ir mes padėsime Jums sukurti svajonių namus!

Tags: Plytelės
Lankava

Tinklapyje naudojami slapukai. Prašome susipažinti su jų naudojimo tvarka bei patvirtinti savo sutikimą.

Išsami informacija apie slapukus ir jų naudojimo tvarką
Copyright @ lankava.lt
Solution: