Užsakymai internetu: +370 610 42 222 (Darbo dienomis 8:00 - 17:00) |eprekyba@lankava.lt
Užsakymai internetu: +370 610 42 222 (D. d. 8:00 - 17:00)eprekyba@lankava.lt
Lankava
Įsimintinos prekės
0
Prekių krepšelis
0
Krepšelis Vnt. Kaina
Nėra produktų
Viso 0,00€

Pirkti prekes

Veidrodžiai ir stiklas Jūsų interjere

2014-08-12

Veidrodžiai ir stiklas Jūsų interjere

Apvalūs, keturkampiai, iš nedidelių gabaliukų, gaubti – veidrodžių ir stiklo gaminių įvairovė šiandien didžiulė. O ir priderinti interjere galima kaip tik širdis geidžia – pakabinti, pastatyti, išklijuoti sieną ar netgi lubas.

Pagrindinė veidrodžio funkcija – atspindėti: atvaizdą, daiktą, erdvę, šviesą. Tad pirmiausia ir reikėtų nuspręsti, kokio įspūdžio tikimasi, o tada jau tikrai nesunku pasirinkti veidrodį ir jo vietą. Veidrodis gali atlikti ir estetinę funkciją – jais galima dekoruoti nišas, daryti veidrodines sienas ir kt.

Stiklo panaudojimas interjere dar platesnis: iš jo galima daryti pertvaras, stumdomas duris, dėti tarp virtuvės baldų, gaminti lentynėles, stalus, dušo kabinas, vitrinas, stogelius ir kt. Šių dienų interjere pastebima tendencija – lengva konstrukcija, o kas geriau, jei ne stiklas įgyvendins visus Jūsų sumanymus, kai reikia pagaminti turėklus, stumdomą sistemą ar dušinę.  
           UAB „Lankava“ įrankių ir tvirtinimo detalių skyriuje prekiaujama stiklo gaminiais, kurių storis nuo 3 iki 12 mm., bei teikiamos stiklo apdirbimo paslaugos. Pirkėjai taip pat gali išsirinkti jų norimų dydžių, formų ir spalvų veidrodžių. Šiuo metu UAB „Lankava“ gali pasiūlyti visą kompleksą stiklo apdirbimo paslaugų. Klientui pageidaujant stiklas yra grūdinamas, pjaustomas, gręžiamas, poliruojamas ar šlifuojamos jo kraštinės. Naujausios technologijos garantuoja nepriekaištingą kokybę ir tikslumą.

Daugiau informacijos apie veidrodžius ir stiklo gaminius Jums suteiks „Lankavos“ parduotuvės įrankių ir tvirtinimo detalių skyriaus darbuotojai. Tel. 8-315-55973.

Lankava

Tinklapyje naudojami slapukai. Prašome susipažinti su jų naudojimo tvarka bei patvirtinti savo sutikimą.

Išsami informacija apie slapukus ir jų naudojimo tvarką
Copyright @ lankava.lt
Solution: