Užsakymai internetu: +370 610 42 222 (Darbo dienomis 8:00 - 17:00) |eprekyba@lankava.lt
Užsakymai internetu: +370 610 42 222 (D. d. 8:00 - 17:00)eprekyba@lankava.lt
Lankava
Įsimintinos prekės
0
Prekių krepšelis
0
Krepšelis Vnt. Kaina
Nėra produktų
Viso 0,00€

Pirkti prekes

Kovo pabaigoje - balandžio pradžioje pats laikas užsiimti medžių ir krūmų priežiūra

2014-08-07

Kovo pabaigoje - balandžio pradžioje pats laikas užsiimti medžių ir krūmų priežiūra

Kaip gelbėti medžius, jei po žiemos apgraužė žvėrys?

Sodininkai teigia, kad didžiąją žalą padaro kiškiai bei stirnos. Obelų žievėje yra fermentų, kurie veikia kiškių vislumą, todėl žvėreliai jaunus medelius gali apgraužti ne tik ankstyvą rudenį, bet ir vėlyvą pavasarį. Labiau nukentėjus vaismedžio kamieno kakleliui, medelis gali žūti. Medeliams padėti galima, užtepant priemonę KAMIENŲ APSAUGA „ŠARVAS“ ir suformuojant ilgalaikį apsauginį sluoksnį ant nugraužtų vietų. Ši priemonė nekenkia medžiams, išlieka veiksminga daugelį metų, leidžia kamienui kvėpuoti, neįtakoja medžio augimo ar syvų tekėjimo.

Kaip nusibalinti medelius ilgam laikui, kad kasmet nereikėtų eikvoti laiko?

Jei rudenį nespėjote nubalinti vaismedžių kamienų ir stambesniųjų šakų, jas būtinai nubalinkite anksti pavasarį, nes kaitrūs saulės spinduliai gali pažeisti vaismedžių žievę. Priemonė KAMIENŲ APSAUGA „ŠARVAS“ sukurta taip, kad galima būtų įmaišyti kreidos ir nubalinti medelius ilgam laikui. Tai reiškia, kad Jūs apsaugosite medelius ne tik nuo aštriadančių svečių, bet ir nuo saulės spindulių.

Kaip medelius apsaugoti nuo zuikių, briedžių, elnių, stirnų bei bebrų graužimo?

Priemonė KAMIENŲ APSAUGA „ŠARVAS“ – tai veiksminga, patikima, daugiametė mechaninė priemonė, apsauganti lapuočių ir spygliuočių medžių kamienų žievę nuo zuikių, briedžių, elnių, stirnų bei bebrų graužimo. Bebrai intensyviai kirsti medžius ima pavasarį: išguldo vaismedžius, net dekoratyvinius spygliuočius. Norint apsaugoti medžius nuo bebrų, aptepkite priemone KAMIENŲ APSAUGA „ŠARVAS“. Ji sukietės po 1-3 valandų ir sudarys bespalvį apsauginį sluoksnį bei išlaikys natūralią žievės spalvą, nekeisdama augalo estetinio vaizdo.

KAMIENŲ APSAUGA „ŠARVAS“ yra inovatyvi priemonė, kurioje nėra pavojingų cheminių medžiagų, todėl ji pažymėta Organic Garden ženklu.

Lankava

Tinklapyje naudojami slapukai. Prašome susipažinti su jų naudojimo tvarka bei patvirtinti savo sutikimą.

Išsami informacija apie slapukus ir jų naudojimo tvarką
Copyright @ lankava.lt
Solution: