Užsakymai internetu: +370 610 42 222 (Darbo dienomis 8:00 - 17:00) |eprekyba@lankava.lt
Užsakymai internetu: +370 610 42 222 (D. d. 8:00 - 17:00)eprekyba@lankava.lt
Lankava
Įsimintinos prekės
0
Prekių krepšelis
0
Krepšelis Vnt. Kaina
Nėra produktų
Viso 0,00€

Pirkti prekes

Dizainerio patarimai klijuojant interjere plyteles

2017-01-31

Dizainerio patarimai klijuojant interjere plyteles

  • Jei patalpos, kurioje sienos klijuojamos plytelėmis, langai yra nukreipti į šiaurę, rekomenduojama rinktis ryškių, šiltų tonų plyteles, o jei langai į pietus, tuomet tiktų ir šaltesni atspalviai.
  • Norint šviesesnės patalpos, reikėtų naudoti blizgaus paviršiaus plyteles, nes jos intensyviai atspindi šviesą.
  • Naudojant šiltas spalvas vizualiai sumažėja patalpa, plokštumos atrodo arčiau nei yra, pasirinkus šaltas spalvas patalpa padidėja, paviršiai atrodo nutolę.
  • Paprastai grindys klijuojamos tamsesnių spalvų plytelėmis, o sienos – šviesesnių, nes tamsesnės spalvos atrodo sunkios. Tamsios plytelės gali būti klijuojamos ant viršutinės sienos dalies aukštose patalpose, tuomet patalpa atrodys jaukesnė.
  • Jei stačiakampes plyteles klijuosime horizontaliai, ilgąja kraštine, patalpa atrodys didesnė, jei vertikaliai – aukštesnė. Taip pat, jei klijuosime didesnio formato, tarkime, 45x45 cm ar 30x60, mažesnė patalpa atrodys didesnė, ir priešingai, jei klijuosime mažesnio formato, 10x10, 20x20 cm, plyteles – didesnė erdvė atrodys mažesnė.
  • Aukštesnių patalpų įspūdį sudarys iki lubų išklijuotos plytelės, o kad tokia siena neatrodytų nuobodžiai, galima ją skaidyti, derinant skirtingo atspalvio ar tono plyteles, naudoti dekoro juostelę, klijuoti plyteles su piešiniu.
  • Ilgas ir siauras patalpas galima patrumpinti ir praplatinti, tereikia plačias sienas išklijuoti tamsesnio atspalvio, o siauras – šviesesnio atspalvio plytelėmis.
  • Plytelės – ne kilimas, kurį pabodus galima pakeisti kitu. Jos tarnaus mažiausiai porą metų, todėl reikia rinktis tokias plytelių spalvas ir raštus, kurie tikrai patinka ir greitai nepabos ar pernelyg nevargins spalvomis. Pasitaiko, jog sukūrus plytelių vizualizaciją, klientas persigalvoja, nes išdėsčius plyteles erdvėje, jos atrodo kitaip, o rezultatas nedžiugina. Lankavos parduotuvėje padėsime išsirinkti plyteles, padarysime 3D plytelių vizualizaciją, tada aiškiai matysite savo svajonių plytelių išdėstymą. Kreipkitės ir mes padėsime Jums sukurti svajonių namus!

Tags: Plytelės
Lankava

Tinklapyje naudojami slapukai. Prašome susipažinti su jų naudojimo tvarka bei patvirtinti savo sutikimą.

Išsami informacija apie slapukus ir jų naudojimo tvarką
Copyright @ lankava.lt
Solution: