Užsakymai internetu: +370 610 42 222 (Darbo dienomis 8:00 - 17:00) |eprekyba@lankava.lt
Užsakymai internetu: +370 610 42 222 (D. d. 8:00 - 17:00)eprekyba@lankava.lt
Lankava
Įsimintinos prekės
0
Prekių krepšelis
0
Krepšelis Vnt. Kaina
Nėra produktų
Viso 0,00€

Pirkti prekes

Darbo saugos ir švaros prekės

Darbo saugos ir švaros prekės – saugiam ir tvarkingam darbui užtikrinti. Aukštos kokybės, saugumo reikalavimus atitinkančios priemonės būtinos statybų ar remonto metu. Apsaugo specialistų kūną, galvą nuo sužeidimų ar galimų traumų, suteikia daugiau patogumo atliekant specifinius, sudėtingus darbus. Jei nežinote, kokias priemones geriausia rinktis ar reikalinga specialistų konsultacija, susisiekite su mumis eprekyba@lankava.lt

Prekių asortimentas

Rodoma 1 - 40 iš 2623 prekių
Rodoma 1 - 40 iš 2623 prekių

Darbo saugos prekės: šalmai, antkeliai, apraišai, ausų apsaugos, gesintuvai ir kitos priemonės užtikrina saugumą statybos darbų zonoje ir tinkamą reakciją kilus pavojui. Pavojingoje aplinkoje dirbantys specialistai privalo rūpintis savo saugumu, kad išvengtų rimtų traumų ir sužeidimų, pasirūpintų monotoniškai atliekamų judesių žalos prevencija.

Švaros prekės gali būti naudojamos tiek baigus statybos, remonto darbus ar kų metu, atliekant periodinius valymus, tiek ir buityje. Tai aukštos kokybės valikliai, plovikliai ir šveitikliai, kurie šalina įvairius nešvarumus, užtikrina patalpose švarą ir gaivą.

Lankava

Tinklapyje naudojami slapukai. Prašome susipažinti su jų naudojimo tvarka bei patvirtinti savo sutikimą.

Išsami informacija apie slapukus ir jų naudojimo tvarką
Copyright @ lankava.lt
Solution: