Užsakymai internetu: +370 610 42 222 (D. d. 8:00 - 17:00)eprekyba@lankava.lt
Lankava
Įsimintinos prekės
0
Prekių krepšelis
0
Krepšelis Vnt. Kaina
Nėra produktų
Viso 0,00€

Pirkti prekes

Akrilsilas baltas 310 ml

1,99€ / Vnt.

112720242

Akriliniai hermetikai

Yra prekyboje

35

Įsiminti prekę


Rodyti visas krepšelio prekes

Universali, labai elastinga, uždažoma sandarinimo ir klijavimo medžiaga vidaus ir išorės darbams.
Naudojimo sritis: durų, langų staktų, palangių, san.mazgų, sienų, laiptų, grindų, lubų sujungimų, betono, tinko, gipso kartono, putų polistireno, keramikos, medienos gaminių plyšių, įtrūkimų, sujungimo siūlių tarpelių iki 1,5 mm pločio sandarinimu ir klijavimui pastatų viduje ir išorėje.
Savybės: uždažomas, silpno, specifinio kvapo, limpa ir kietėja ant įvairių (išskyrus bituminius ir polietileninius) paviršių, nesukietėjęs AKRILSILAS lengvai nuplaunamas vandeniu, ypač elastingas (santykinis pailgėjimas iki 300%).
Paviršiaus paruosšimas: paviršiai turi būti tvirti, švarūs, nuriebalinti, be rūdžių, juodųjų metalų paviršiai turi būti nugruntuoti arba nudažyti. Silpnus mineralinius paviršius, prieš tepant ant jų AKRILSILĄ, rekomenduojama gruntuoti gruntu PRO.UNIGRUNT.
Darbo sąlygos: pagrindo ir aplinkos temperatūra darbo ir džiūvimo metu turi būti ne žemesnė kaip +5°C ir ne aukštesnė kaip +40°C optimalios darbo sąlygos yra esant +20°C temperatūrai ir 65% santykiniam oro drėgnumui.
Naudojimas: patepti sandarinamus paviršius arba užtepti ant sandarinamo, klijuojamo sujungimo, tarpelio ar siūlės, o perteklių pašalinti drėgna šluoste. Priklausomai nuo užtepamo sluoksnio storio, paviršių galima uždažyti po 8 – 36 val.
Džiūvimo trukmė: kai oro temperatūra +20°C ir santykinis oro drėgnumas 65%: nelimpa po 60 min, pilnai sukietėja per 1 – 2 savaites, priklausomai nuo sluoksnio storio.
Įrankių valymas: įrankius iš karto po darbo išplauti vandeniu.
Spalva: baltas.
Laikymo ir gabenimo sąlygos: ne žemesnėje kaip +5°C ir ne aukštesnėje kaip +30°C temperatūroje sandariai uždarytame inde. Saugoti nuo šalčio!
Techniniai duomenys: rišamoji medžiaga - kopolimerinė akrilinė dispersija; tankis (lyginamasis svoris) – 1,18kg/l; priekibos jėga – >214 N; spalva – balta; %; klasifikavimas pagal standartą LST EN ISO 11600 – sandariklis atitinka F12,5P klasę; tamprusis sandariklio atsikūrimas ( po 25% ištempimo) – 27%; temperatūrinis atsparumas – nuo -25°C iki +40°C; skiediklis – vanduo.

Palikite atsiliepimą
Akrilsilas  baltas  310 ml

Akrilsilas baltas 310 ml

Palikite atsiliepimą
Lankava

Tinklapyje naudojami slapukai. Prašome susipažinti su jų naudojimo tvarka bei patvirtinti savo sutikimą.

Išsami informacija apie slapukus ir jų naudojimo tvarką
Copyright @ lankava.lt
Solution: