Užsakymai internetu: +370 610 42 222 (Darbo dienomis 8:00 - 17:00) |eprekyba@lankava.lt
Užsakymai internetu: +370 610 42 222 (D. d. 8:00 - 17:00)eprekyba@lankava.lt
Lankava
Įsimintinos prekės
0
Prekių krepšelis
0
Krepšelis Vnt. Kaina
Nėra produktų
Viso 0,00€

Pirkti prekes

Dažai Maiorum Silver Legend, 2.5l

34,99€ / Vnt.

110090668

Vandeniniai dažai

Yra prekyboje

3

Įsiminti prekę


Rodyti visas krepšelio prekes

Akriliniai dažai Silver LEGEND - subtilus praktiškumas.
Matiniai, su sidabro jonais.
SILVER LEGEND dažus rinkitės kurdami matinį - jaukų ir subalansuotą - savo namų įvaizdį. Itin kokybiški, ekologiški, matiniai dažai, be to - puikiai valomi, gali būti net intensyviai plaunami. Rinkitės švelnias pastelines arba gyvybingas ryškias spalvas - Silver LEGEND dažus nuspalvinsime Jūsų norima spalva. Sudėtyje panaudoti sidabro jonai, kurių dėka Silver LEGEND dažais nudažytas paviršius pasižymi atsparumu bakterijoms ir grybeliui. Šiais dažais galite dažyti visas Jūsų namų sienas, įskaitant sienas vaikų kambariuose, virtuvėje, vonios kambaryje. SILVER LEGEND dažams suteiktas ECOLABEL ženklas (EU Ecolabel: LT/044/012).
Savybės: sudėtyje panaudoti sidabro jonai, kurių dėka Silver LEGEND dažais nudažytas paviršius pasižymi atsparumu bakterijoms ir grybeliui. Sudėtyje nėra tirpiklio, dažai skiedžiami vandeniu, matiniai, nestipraus, specifinio kvapo, ypatingai gerai dengiantys, sukurti naudojant rišiklius pagamintus pagal naujausias technologijas. Be to, nuo šiais dažais nudažytų paviršių lengvai pašalinsite įvairius nešvarumus ir dėmes, nes dažai savo sudėtyje turi stiklo keramikinių dalelių užpildą, kuris suteikia dažams ypač gerą atsparumą šlapiam trynimui. Paskirtis: skirti glaistytų paviršių, tinko, gipso kartono, tapetų, plytų mūro, betono, įvairių plokščių, kitų mineralinių paviršių dažymui virtuvėse, vonios kambariuose bei kitose drėgnose patalpose. Taip pat tinka sienų dažymui vaikų kambariuose, gyvenamuosiuose kambariuose, laiptinėse bei viešosios paskirties pastatuose tokiuose kaip ligoninės, sveikatos priežiūros įstaigos, mokyklos, darželiai, maisto gamybos įstaigos.
Paviršiaus paruošimas: dažomi paviršiai turi būti švarūs, tvirti ir sausi. Pelėsis ir kiti mikroorganizmai nuo dažomo paviršiaus turi būti pašalinti tam skirtomis valymo priemonėmis. Dažai nepašalina susidariusio pelėsio ir mikroorganizmų nuo paviršiaus, o tik jį apsaugo nuo jų susidarymo.
Dažymo sąlygos: pagrindo ir aplinkos temperatūra darbo ir džiūvimo metu turi būti ne žemesnė kaip +5°C, optimalios sąlygos yra esant +20°C temperatūrai ir 65% santykiniam oro drėgnumui. Naują cementinį tinką galima dažyti ne anksčiau kaip po 14 dienų. Neturėtų būti dirbama tiesioginiuose saulės spinduliuose, esant stipriam skersvėjui. Dažymas: dažomam plotui rekomenduojama naudoti vienos partijos ir vieno pigmentavimo dažus. Tokiu būdu bus išvengiama skirtingų atspalvių. Dažus gerai išmaišyti ir esant poreikiui iki 5% skiesti vandeniu pirmam sluoksniui. Baigiamajam sluoksniui dažų neskiesti. Dažyti 2 sluoksniais teptuku, voleliu arba purkštuvu. Sąnaudos: 6 – 8 m²/l (dažant 2 sluoksniais). Džiūvimo trukmė: esant +20ºC temperatūrai ir santykiniam oro drėgnumui 65% nelimpa po 1 val., pakartotinai dažyti po 5 – 7 val. Dažų plėvelė pilną tvirtumą įgauna ne mažiau kaip po 24 parų. Įrankių valymas: įrankius iš karto po darbo išplauti vandeniu. Laikymo ir gabenimo sąlygos: ne žemesnėje kaip +5ºC ir ne aukštesnėje kaip +30°C temperatūroje sandariai uždarytame inde. Saugoti nuo užšalimo ir tiesioginių saulės spindulių! Aplinkos ir darbo sauga: nepilkite dažų į kanalizaciją, vandens telkinius ar dirvą, neišmeskite jų į šiukšliadėžę. Mažinkite dažų atliekas apskaičiuodami reikiamą dažų kiekį. Grąžinkite nepanaudotus dažus naudoti pakartotinai. Pakartotinis dažų naudojimas yra veiksmingas būdas mažinti produktų būvio ciklo poveikį aplinkai. Stengtis neįkvėpti garų/aerozolio. Saugotis, kad nepatektų į akis, ant odos ar drabužių. Patekus į akis, nedelsiant nuplaukite dideliu kiekiu vandens ir kreipkitės į gydytoją. Esant nepakankamam vėdinimui, naudoti tinkamas kvėpavimo takų apsaugos priemones. Prarijus nedelsiant skambinti į apsinuodijimų kontrolės ir informacijos biurą arba kreiptis į gydytoją. Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje. EUH208: gali sukelti alerginę reakciją. Sudėtyje yra 1,2-benzisothiazol-3(2H)-one. Lakieji organiniai junginiai: 1.1.4d) LOJ ribinė vertė 10g/l. Didžiausias kiekis paruoštame naudoti produkte 9,95g/l.

Palikite atsiliepimą
Dažai Maiorum Silver Legend, 2.5l

Dažai Maiorum Silver Legend, 2.5l

Palikite atsiliepimą
Susijusios prekės
Lankava

Tinklapyje naudojami slapukai. Prašome susipažinti su jų naudojimo tvarka bei patvirtinti savo sutikimą.

Išsami informacija apie slapukus ir jų naudojimo tvarką
Copyright @ lankava.lt
Solution: