Užsakymai internetu: +370 610 42 222 (D. d. 8:00 - 17:00)eprekyba@lankava.lt
Lankava
Įsimintinos prekės
0
Prekių krepšelis
0
Krepšelis Vnt. Kaina
Nėra produktų
Viso 0,00€

Pirkti prekes

Vinilo pagrindo glaistas Maiorum VINYL GRAIN, 11.5 kg

11,99€ / Vnt.

110090675

Specialios paskirties glaistas

Yra prekyboje

4

Įsiminti prekę


Rodyti visas krepšelio prekes

VINILO PAGRINDO GLAISTAS
VINYL GRAIN glaistą naudokite paviršių, kurie bus dažomi Maiorum dažais, išlyginimui.
Šis universalus glaistas yra paruoštas naudoti, lengvai tepamas ir šlifuojamas.
VINYL GRAIN glaistu išlygintas paviršius yra atspirties taškas tolygiam sienų ir lubų dažymui Maiorum dažais.
"VINYL GRAIN"
VINILO PAGRINDO GLAISTAS
Paskirtis: gipso kartono, tinkuotų, betoninių ir kitų mineralinių paviršių išlyginimui prieš dažymą 1 – 5 klasės vandens dispersiniais dažais ar tapetavimą, taip pat popierinės juostos klijavimui ant GKP siūlių ir ant vidinių ir išorinių kampų sujungimų. Vidaus darbams.
Savybės: paruoštas naudoti, lengvo užpildo, gerai sukimbantis su paviršiumi ir popierine, taip pat popierine – metalizuota juosta, nestipraus specifinio kvapo, lengvai tepamas ir išlyginamas, greitai džiūstantis, džiūdamas labai mažai traukiasi („sėda“) ir nesutrūkinėja, lengvai šlifuojamas.
Paviršiaus paruošimas: glaistomi paviršiai turi būti švarūs, tvirti ir sausi. Prikibimą mažinančias medžiagas – riebalus, tepalus, dulkes, klijų, skiedinio likučius, senus besilupančius dažus, kreidinius paviršius nuvalyti. Prieš glaistymą taip paruoštus paviršius gruntuoti gruntu Maiorum Vinyl DEEP.
Glaistymo sąlygos: pagrindo ir aplinkos temperatūra darbo ir džiūvimo metu turi būti ne žemesnė kaip +5°C, optimalios glaistymo sąlygos yra esant +20°C temperatūrai ir 65% santykiniam oro drėgnumui.
Glaistymas: glaistą tepti rankiniu būdu (mentele) arba mechanizuotai 0,2 – 3 mm sluoksniu ir išlyginti. Dar kartą glaistyti (tepti kitą glaisto sluoksnį) galima tik visiškai išdžiūvus pirmajam glaisto sluoksniui. Tarp glaistomų sluoksnių, jei jie bus šveičiami, gruntuoti gruntu Maiorum Vinyl DEEP. Paviršiaus šveitimui naudokite šveitimo tinklelį nuo Nr. 120 iki Nr. 220. Prieš dažymą, jei glaistytas paviršius buvo šveičiamas, gruntuoti gruntu VINYL DEEP.
Sąnaudos: ~1,3kg/m² tepant 1 mm sluoksniu.
Džiūvimo trukmė: kai oro temperatūra +20°C ir santykinis oro drėgnumas 65%: ~2 – 36 val. (priklausomai nuo užtepto glaisto sluoksnio). Įrankių valymas: įrankius iš karto po darbo išplauti vandeniu.
Laikymo ir gabenimo sąlygos: ne žemesnėje kaip +5ºC ir ne aukštesnėje kaip +30°C temperatūroje sandariai uždarytame inde. Saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių ir užšalimo!
Aplinkos ir darbo sauga: nepilkite glaisto į kanalizaciją, vandens telkinius ar dirvą. Naudokite odos ir akių apsaugos priemones. Patekus į akis, nedelsiant nuplaukite dideliu kiekiu vandens ir kreipkitės į gydytoją. SAUGOKITE NUO VAIKŲ!
Geriausias iki: 18 mėnesių nuo pagaminimo datos. Žiūrėti ant pakuotės.

Palikite atsiliepimą
Vinilo pagrindo glaistas Maiorum VINYL GRAIN, 11.5 kg

Vinilo pagrindo glaistas Maiorum VINYL GRAIN, 11.5 kg

Palikite atsiliepimą
Lankava

Tinklapyje naudojami slapukai. Prašome susipažinti su jų naudojimo tvarka bei patvirtinti savo sutikimą.

Išsami informacija apie slapukus ir jų naudojimo tvarką
Copyright @ lankava.lt
Solution: