Užsakymai internetu: +370 610 42 222 (D. d. 8:00 - 17:00)eprekyba@lankava.lt
Lankava
Įsimintinos prekės
0
Prekių krepšelis
0
Krepšelis Vnt. Kaina
Nėra produktų
Viso 0,00€

Pirkti prekes

Lankava.lt svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti geresnę teikiamų paslaugų kokybę. Naršydami mūsų svetainėje Jūs patvirtinate, jog sutinkate su UAB „Lankava" privatumo politika.

Sutinku

Sodo ir daržo prekės

Sodo ir daržo prekės skirtos lengvai ir sklandžiai prižiūrėti aplinką, palengvinti ir tinkamai atlikti daugelį buities darbų. Tarp mūsų siūlomų prekių galite rasti visko, ko gali prireikti sode, darže ar tvarkantis namo kieme. 

Prekių asortimentas

Rodoma 1 - 40 iš 3671 prekių
Rodoma 1 - 40 iš 3671 prekių

Kiemo priežiūrai atlikti nepakeičiami įrenginiai ir įrankiai (žoliapjovės, kibirai, laistymo įranga ir kitas inventorius) suteikia galimybę užtikrinti kieme švarą ir tvarką. 

Sodui prižiūrėti skirti vaismedžių ir vaiskrūmių genėjimo įrankiai, trąšos, substratai bei augalų apsaugos priemonės padeda užauginti įspūdingą derlių ir apsaugoti jį nuo kenkėjų ir kitos žalos. Gyvūnų priežiūros reikmenys ir įvairūs pašarai būtini, norint pasirūpinti jų sveikata ir gera savijauta. Laisvalaikio prekės būtinos kiekvienam sodininkui ar kiemo šeimininkui – nuo įvairių reikmenų maistui gamtoje ruošti iki pramogų. 

Copyright @ lankava.lt
Solution: