Lankava
Lankava +370 610 42 222+370 610 42 222

Darbo dienomis 8:00 - 17:00Darbo dienomis 8:00 - 17:00

Lankava eprekyba@lankava.lteprekyba@lankava.lt

Įsimintinos
prekės

0
Sėmenų aliejus saunos suolams Paint ECO 1l

Sėmenų aliejus saunos suolams Paint ECO 1l

Prekės kodas: 111110396
13.99€ / Vnt.
Neturime sandėlyje Teirautis dėl užsakymo termino

Pristatymas

  • Venipak kurjeris (3.99€)
  • LPexpress kurjeris (2.99€)
  • Prekių pristatymas Alytaus mieste (15.00€)

Atsiėmimas

  • Alytaus parduotuvė (0.00€)
  • Druskininkų filialas (0.00€)
  • Marijampolės filialas (0.00€)
  • Simno filialas (0.00€)
  • Daugų filialas (0.00€)

Pristatymas visoje lietuvoje

Saugus pristatymas

Patogus atsiėmimas

Pinigų grąžinimo garantija

Aprašymas

Sėmenų aliejus saunos suoleliams ir mediniam interjerui

Šalto spaudimo sėmenų aliejus be jokių cheminių priedų ir LOJ. Produktas giliai įsiskverbia į medį, paryškina medžio struktūrą, sukuria kvėpuojančią ir gyvą dangą, kuri saugo nuo drėgmės bei netrūkinėja ir nesilupa.

Paskirtis: Patalpų viduje – saunoms, saunų suoliukams, medinėms luboms, sienoms, turėklams ir pan.

Reikalavimai paviršiui:  Jei paviršius yra dengtas cheminiais produktais, prieš naudojant PAINT ECO turi būti pašalinta originali danga. Medis turi būti švarus, sausas, be dervų likučių bei dulkių. Įtrūkimai ir defektai turi būti užpildyti prieš naudojant produktą.

Sąnaudos: Priklausomai nuo paviršiaus ≈ 12-20 kv.m/1L

Nurodyti naudojimo būdai yra tik orientacijai. Rezultatai priklauso nuo medžio tipo ir jo paruošimo būdo. Visada rekomenduojama atlikti bandymą, siekiant tiksliai apskaičiuoti sąnaudas.

Dengimas: Sėmenų aliejų galima lengvai tepti teptuku, voluoti voleliu arba purkšti. Nedenkite saulės įšildyto paviršiaus ir gerai išmaišykite prieš naudodami. Įtrinkite sėmenų aliejų į paviršių ir leiskite jam įsigerti.  Po 0,3-1 val., priklausomai nuo įvairių tipų medienos įsigėrimo, pašalinkite perteklinį aliejų švariu, sausu audiniu ar popieriniais rankšluosčiais.
Rekomenduojama dengti aliejumi, kuomet vidutinė dienos temperatūra yra +10C0 - +25C0. Žemesnės temperatūros, drėgnas medis ir didelis aplinkos drėgmė prailgina džiūvimo laiką. Geriausius rezultatus pasieksite padengę medieną 1-2 plonais sluoksniais, palikdami kiekvieną sluoksnį džiūti 24 val. PAINT ECO padengtas paviršius gali būti prižiūrimas ir atkuriamas bet kuriuo PAINT ECO produktu.

Įrankių valymas: Įrankiai gali būti valomi natūraliu terpentinu arba šiltu, muiluotu vandeniu.

DĖMESIO! Aliejuje išmirkytos medžiagos gali užsidegti savaime! Iš karto po naudojimo, popieriniai rankšluosčiai sudeginkite arba išmirkykite vandenyje ir išmeskite.  Atiduokite pakuotes perdirbimui arba išmeskite kaip buitines atliekas. Originali, neatidaryta pakuotė gali būti laikoma 3 metus nuo pagaminimo datos. Nepanaudotą produktą laikykite uždarytoje pakuotėje.

Gamintojas: „LINUM COLOR” LTD., Latvija

Dalintis:
Lankava

LANKAVA puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu Privatumo politika.