Užsakymai internetu: +370 610 42 222 (Darbo dienomis 8:00 - 17:00) |eprekyba@lankava.lt
Užsakymai internetu: +370 610 42 222 (D. d. 8:00 - 17:00)eprekyba@lankava.lt
Lankava
Įsimintinos prekės
0
Prekių krepšelis
0
Krepšelis Vnt. Kaina
Nėra produktų
Viso 0,00€

Pirkti prekes

Naujienos įrankių − tvirtinimo detalių skyriuje

2014-07-08

Naujienos įrankių − tvirtinimo detalių skyriuje

Tvirtinimo detalių skyriuje pradėta prekiauti šiomis naujovėmis:

  • Organiniu stiklu ir poliesterio lakštais. Organinis stiklas − tai kokybiška, tvirta ir kieta termoplastiška medžiaga. Organinis stiklas pasižymi puikiomis optinėmis savybėmis, yra atsparus ultravioletiniams spinduliams, ilgaamžis, lengvai apdirbamas mechaniniu būdu. Gali būti naudojamas patalpų viduje ir išorėje, taip pat reklamos gamybai, durų ir langų apdailai, šviesos juostelėms gaminti, dušo skiriamosioms sienelėms, baldams įstiklinti, vitrinoms ir kt. Prekyboje klientams galime pasiūlyti 2 ir 4 mm. storio organinio stiklo, 2,5 ir 5 mm. poliesterio lakštų įvairių matmenų.
  • Slenkančių sistemų aliuminio profiliais „ASCONI“. Įrankių ir tvirtinimo detalių skyriuje pradėta prekiauti slenkančių sistemų „Asconi“ aliuminio profiliais. „Asconi“ profiliai yra naudojami stumdomų durų spintų, pertvarų, drabužinių durų gamybai. Tai aukštos kokybės gaminiai, pagaminti iš aliuminio, skirti naudoti 4 mm. ir 10 mm. durų užpildus: baldinę plokštę, stiklą, veidrodį, organinį stiklą. Aliuminio profiliai būna sidabrinės ir šampano spalvos. Savo klientams siūlome dviejų rūšių aliuminio profilius Alfa ir Omega, galime pateikti instrukcijas, kaip pagaminti slenkančias duris.
  • Stiklo furnitūra. Pradėta prekiauti: stiklo rankenėlėmis, spynelėmis, stiklo laikikliais, stiklo jungtimis, stiklinių vitrinų sujungimo elementais, stiklinių pertvarų jungtimis, stiklinių durų lankstais ir spynomis, dušo kabinų lankstais ir sujungimais, stiklinių durų slenkančiais mechanizmais. Klientui pageidaujant, stiklo furnitūros galime užsisakyti iš katalogų.
  • Kaip įprasta, tvirtinimo detalių skyriuje rasite gausų baldinės furnitūros asortimentą. Prekiaujama „GTV“, „BLUM“, „AMIG“, „SAMET“, „REJS“, „VOLPATO“ ir kt. prekinių ženklų prekėmis. Skyrius nuolat plečia ir atnaujina baldinės furnitūros asortimentą, ieško naujovių, taiko lanksčią kainų bei nuolaidų sistemą,  Klientams pageidaujant baldinę furnitūrą galime užsakyti iš katalogų. 

Lankava

Tinklapyje naudojami slapukai. Prašome susipažinti su jų naudojimo tvarka bei patvirtinti savo sutikimą.

Išsami informacija apie slapukus ir jų naudojimo tvarką
Copyright @ lankava.lt
Solution: