Užsakymai internetu: +370 610 42 222 (Darbo dienomis 8:00 - 17:00) |eprekyba@lankava.lt
Užsakymai internetu: +370 610 42 222 (D. d. 8:00 - 17:00)eprekyba@lankava.lt
Lankava
Įsimintinos prekės
0
Prekių krepšelis
0
Krepšelis Vnt. Kaina
Nėra produktų
Viso 0,00€

Pirkti prekes

Gerumo žvaigždė 2011

2012-01-27

Gerumo žvaigždė 2011

Nuo 2007-ųjų „Lankavos” vykdoma kalėdinė paramos akcija „Gerumo žvaigždė” aukojo Alytaus vaikų globos bei sutrikusio vystymosi kūdikių namams, rėmė „Carito” globojamus vaikus, „Draugystės sodo” projektą, kuris rūpinasi Dzūkijos pagrindinėje mokykloje besimokančiais specialiųjų poreikių ir lavinamųjų klasių auklėtiniais. Pernai buvo nutarta paremti vienintelę Alytuje šeimyną. Personalo vadovės M.Jurgelionienės keliai jau seniai susieidavo su Z.Kaluževičienės takeliais, abi rūpinasi tėvų globos netekusiais vaikais. Kartą Zita pasiguodė, kad jau žvalgosi naujo kompiuterio, nes turimas, prie kurio kasdien prisėda šeši vaikai, jau paseno, reikėtų ir televizoriaus, fotoaparato. Tuomet daugiavaikė mama net nenutuokė, kad Marija jau įtraukė tai į pasiūlymų sąrašą Gerumo žvaigždės” paramai skirti.

Šios akcijos koordinatorius T.Ražanauskas tikina, kad praėję metai buvo vieni iš dosniausių, už surinktą sumą Kaluževičių šeimynai nupirktas naujos kartos televizorius, fotoaparatas su didelės talpos atminties kortele ir galingas kompiuteris su visais reikalingais priedais. Likusią suaukotą sumą ketinama skirti Šventų Angelų Sargų ir Šv. Kazimiero parapijose veikiančio „Carito” veiklai.

Pasak „Lankavos” direktoriaus M.Karaliaus, tokio amžiaus vaikams, kokie auga Kaluževičių šeimynoje, jų nupirktų dalykų labai reikia. Šešetukas – Oksana, Matas, Marius, Regvita, Vita ir Jovita – tikino, kad jau be grafiko išmoko pasidalyti laiką prie kompiuterio bei televizoriaus.

 

„Gėris – ne mokslas, o veiksmas”

Šeimyna svečiams surengė trumpą meninę programėlę: mėgstamą numerį atliko Oksana, kuri jau kelerius metus lanko Alytaus cirką, savo muzikinius gebėjimus pademonstravo šeštokas Matas – pagrojo birbyne ir padainavo lietuvių liaudies dainą. Zita ir Algirdas Juozas supažindino su vaikų pomėgiais, svajonėmis, charakteriu, mokymusi, net nusakė kiekvieno ūgį, gerai atsiliepė apie savarankišką gyvenimą pradėjusius buvusius jų globotinius. Z.Kaluževičienė visos šeimynos vardu dėkojo akcijos sumanytojai ir vykdytojai UAB „Lankava” bendruomenei, prie „Gerumo žvaigždės” prisidėjusiems partneriams, pirkėjams, kurie noriau pirko akcijos ženklu pažymėtas prekes, bei visiems geros valios žmonėms. Moteris pasidžiaugė, kad ši bendrovė pagal išgales stengiasi padėti tiems, kas prašo pagalbos, kad ypač atsižvelgia į neįgalius žmones, vaikus ir jaunuolius. Linkėjo, kad tradicinė „Gerumo žvaigždė” dar ilgai šviestų, nes stokojančiųjų vis daugėja. Šeimynos namų pastaruoju metu nepasiekia jokia geranoriška globėjiška parama, išskyrus valstybės skiriamą piniginę išmoką vaikams. Savo ruožtu „Lankava” dėkoja partneriams ir tiekėjams, prisidėjusiems prie akcijos: G.Pleškaičio individualiajai įmonei „Elektra”, UAB „Trukmė”, „Kauno šilas”, „Sonarol”, „Tegra state”, „Hesora ir ko”, „Gerunda”, „Merlana”, „Saint-Gobain” ir kitiems. Žvelgiant į laimingus vaikų veidus, ne ką mažiau džiaugsmu švytinčius geradarius svečius, klausantis džiugių komentarų, iškyla Nobelio literatūrinės premijos laureato Romaino Rollando kažkada pasakyta, bet ir šiandien labai aktuali mintis: „Gėris – ne mokslas, o veiksmas.”

Lankava

Tinklapyje naudojami slapukai. Prašome susipažinti su jų naudojimo tvarka bei patvirtinti savo sutikimą.

Išsami informacija apie slapukus ir jų naudojimo tvarką
Copyright @ lankava.lt
Solution: