Užsakymai internetu: +370 610 42 222 (Darbo dienomis 8:00 - 17:00) |eprekyba@lankava.lt
Užsakymai internetu: +370 610 42 222 (D. d. 8:00 - 17:00)eprekyba@lankava.lt
Lankava
Įsimintinos prekės
0
Prekių krepšelis
0
Krepšelis Vnt. Kaina
Nėra produktų
Viso 0,00€

Pirkti prekes

Gerumo žvaigždė 2007

2008-01-11

Gerumo žvaigždė 2007

Parduotuvėje „Lankava“ 2007 lapkričio 12 –gruodžio 20 dienomis vyko kalėdinė paramos akcija „Gerumo žvaigždė“. Jos metu pirkdami akcijos ženklu pažymėtas prekes pirkėjai ne tik įsigijo reikalingas prekes, bet tuo pačiu parėmė Alytaus valstybinių vaikų globos namų auklėtinius. Akcijos metu pavyko surinkti beveik 13 tūkstančių litų, kurie buvo padovanoti Alytaus valstybiniams vaikų globos namams.

„Lankava“ jau daugelį metų pagal išgales stengiasi padėti tiems, kas prašo pagalbos. Bendrovė remia neįgalius žmones, vaikų ir jaunimo organizacijas, sportininkus.
„Mūsų įmonė skaičiuoja jau 14-us gyvavimo metus. Išaugome, tapome statybinių medžiagų prekybos lyderiais Alytaus apskrityje, atsirado ir daugiau galimybių padėti savo miesto bendruomenei, - sakė UAB „Lankava“ vadovas Albinas Jurgelionis. - Šiais metais taip pat galvojome, kuo galėtume būti naudingi savo miestui, ypač tiems, kuriems pagalbos reikia labiausiai, todėl ir kilo ši paramos akcijos idėja.“
Džiugu pranešti, kad prie bendrovės „Lankava“ inicijuojamos „Gerumo žvaigždės” akcijos mielai prisidėjo ir įmonės tiekėjai: UAB „Robert Bosch“, UAB „Proma baltus“ - Alytaus valstybiniams vaikų globos namams jie padovanojo visus darbams reikalingus įrankius. Prie akcijos prisidėjo dar vienas tiekėjas - UAB „Srava“. Ši įmonė Globos namams padovanojo dažus remontui.

Kaip teigė Alytaus vaikų globos namų direktorius Romutis Žebuolis, administracijos netenkina vaikų gyvenimo ir buities sąlygos. Trūksta pinigų remontui, baldams, reikalingoms buities prekėms. Tikimasi, kad įmonės „Lankava“ suteikta parama leis bent iš dalies atnaujinti buitį, suremontuoti gyvenamąsias patalpas, ugdymo grupes. Alytaus valstybinių vaikų globos namų direktorius sveikino visus, kurie inicijuoja ir rengia tokias akcijas: „Esame dėkingi visiems, kas nori padėti. Ypač dėkojame parduotuvės „Lankava“ bendruomenei už gražią iniciatyvą.“

Lankava

Tinklapyje naudojami slapukai. Prašome susipažinti su jų naudojimo tvarka bei patvirtinti savo sutikimą.

Išsami informacija apie slapukus ir jų naudojimo tvarką
Copyright @ lankava.lt
Solution: