Užsakymai internetu: +370 610 42 222 (Darbo dienomis 8:00 - 17:00) |eprekyba@lankava.lt
Užsakymai internetu: +370 610 42 222 (D. d. 8:00 - 17:00)eprekyba@lankava.lt
Lankava
Įsimintinos prekės
0
Prekių krepšelis
0
Krepšelis Vnt. Kaina
Nėra produktų
Viso 0,00€

Pirkti prekes

Tapetai Jūsų interjere

2014-09-03

Tapetai Jūsų interjere

Įsirengdami ar atnaujindami būstą ko gero ne kartą susimąstėte, ką pasirinkti – sienų dažus ar tapetus. Kodėl gi neišbandžius tapetų? Pasirinkus juos, keliami mažesni reikalavimai sienų paruošimui, siūlomas įvairus dizainas, priimtinos kainos, klijavimo procesas ir nesudėtinga priežiūra, taip pat nesunku senus tapetus pakeisti naujais.

Pateikiame keletą patarimų renkantis tapetus:

  • mažoms patalpoms rekomenduojami ramesni, šviesesni spalviniai sprendimai bei smulkesnio rašto, mažiau kontrastingi ornamentai.
  • Jei lubos žemos, venkite vertikalių linijų. Horizontalios linijos, dryžiai optiškai padidins lubų aukštį.
  • Jeigu pasirinkote keleto spalvų derinį – tamsesnius tapetus klijuokite ant sienos prieš langus, o šviesesnius aplink langus. Tokiu būdu galima išlyginti natūralų apšvietimą kambaryje.
  • Stambus tapetų raštas vizualiai mažina erdvę. Tad jei remontuojate mažą kambarį, geriau rinkitės smulkius ir retus raštus. Tokiu būdu vizualiai padidinsite patalpos erdvę.
  • Spalvinis kambario sprendimas, ko gero, yra svarbesnis nei sėkmingas tapetų faktūros ar rašto pasirinkimas. Tapetų spalvą rinkitės atsižvelgdami ne tik į savo skonį, bet ir į tokius veiksnius, kaip kambario dydis, jo kryptis ir, žinoma, funkcinė paskirtis.
  • Šaltų spalvų tapetai (žydri, žali, mėlyni) tinka kambariams, nukreiptiems į pietų pusę. Šiltos spalvos, priešingai, puikiai derės „šiaurinėse" patalpose: jos kompensuos saulės šviesos stygių.

Savaime suprantama, jog nuo tapeto rūšies priklauso jo klijavimo technika, todėl konkrečius patarimus dėl išsirinktų tapetų naudojimo gausite užsukę į UAB „Lankava“  apdailos prekių skyrių. Čia prekiaujama įvairių rūšių tapetais: popieriniais, viniliniais, tekstiliniais, fototapetais, natūralaus pluošto, akriliniais, stiklo pluošto, plaunamais bei skystais. Šie įvairių rūšių naujausių kolekcijų tapetai vežami iš Vokietijos, Italijos, Prancūzijos bei kitų šalių. Apdailos prekių skyriaus darbuotojai padės Jums išsirinkti tapetus, pakonsultuos tapetų klijavimo ir kitais apdailos medžiagų naudojimo klausimais.

Tags: apdaila
Lankava

Tinklapyje naudojami slapukai. Prašome susipažinti su jų naudojimo tvarka bei patvirtinti savo sutikimą.

Išsami informacija apie slapukus ir jų naudojimo tvarką
Copyright @ lankava.lt
Solution: