Užsakymai internetu: +370 610 42 222 (Darbo dienomis 8:00 - 17:00) |eprekyba@lankava.lt
Užsakymai internetu: +370 610 42 222 (D. d. 8:00 - 17:00)eprekyba@lankava.lt
Lankava
Įsimintinos prekės
0
Prekių krepšelis
0
Krepšelis Vnt. Kaina
Nėra produktų
Viso 0,00€

Pirkti prekes

Paramos akcijos „Gerumo žvaigždė 2021“ metu surinkta rekordinė suma

2022-02-25

Paramos akcijos „Gerumo žvaigždė 2021“ metu surinkta rekordinė suma

Jau penkioliktą kartą organizuota paramos akcija „Gerumo žvaigždė 2021“ baigėsi. Jos metu pirkdami akcijos ženklu pažymėtas prekes pirkėjai ne tik įsigijo jas, bet tuo pačiu ir parėmė Alytaus  autizmo asociaciją „Lietaus vaikai“.

Šios akcijos metu surinkta didžiausia suma per visą „Gerumo žvaigždės“ akcijų laikotarpį. Suma siekia net 8 000 eurų. Gauta parama bus panaudota asociacijai įsigyjant naują reikiamą bei atnaujinant jau esamą įrangas, kad autistiškiems vaikams teikiama pagalba būtų dar saugesnė ir modernesnė.  

„Įranga yra labai reikalinga, nes teisingai parinkus priemones, galima ugdyti vaikų savireguliaciją, modeliuoti elgesį, skatinti aplinkos ir žmonių pažinimo procesus, kognityvinių funkcijų lavinimą, o visa tai padeda vaiką sėkmingai įtraukti į visuomenę“, – teigia  Alytaus autizmo asociacijos „Lietaus vaikai“ valdybos pirmininkė Klementina Gruzdienė.

Autistiški vaikai dažnai neturi galimybės kartu su visais aktyviai užsiimti sportine veikla, o tai yra didelis praradimas jiems, nes reguliariai užsiimant fizine veikla vaikai įvairių judesių pagalba gali atrasti naujų įvairių, tinkamų emocinės iškrovos būdų. Juk judėjimas – pats natūraliausias ir mažiausiai kainuojantis ugdymo, gydymo ir poilsio būdas, teikiantis teigiamas emocijas ir gerinantis sveikatą. Fizinio aktyvumo metu vaikai jaučia pasitenkinimą, yra susidomėję užsiimama veikla ir tai daro motyvuotai. Tokiu atveju gerėja  ne tik fizinė, bet ir psichinė jų sveikata.

UAB „Lankava“ kolektyvas taria didelį ačiū klientams bei partneriams prisidėjusiems prie akcijos „Gerumo Žvaigždė“.

Kalėdinė paramos akcija „Gerumo žvaigždė“ vyko praėjusių metų lapkričio 3 – gruodžio 24 dienomis.

Dėkojame už Jūsų gerumą!


Lankava

Tinklapyje naudojami slapukai. Prašome susipažinti su jų naudojimo tvarka bei patvirtinti savo sutikimą.

Išsami informacija apie slapukus ir jų naudojimo tvarką
Copyright @ lankava.lt
Solution: