Užsakymai internetu: +370 610 42 222 (Darbo dienomis 8:00 - 17:00) |eprekyba@lankava.lt
Užsakymai internetu: +370 610 42 222 (D. d. 8:00 - 17:00)eprekyba@lankava.lt
Lankava
Įsimintinos prekės
0
Prekių krepšelis
0
Krepšelis Vnt. Kaina
Nėra produktų
Viso 0,00€

Pirkti prekes

Paramos akcija „Gerumo Žvaigždė 2020“ įvyko. Ačiū.

2021-02-25

Paramos akcija „Gerumo Žvaigždė 2020“ įvyko. Ačiū.

Ar lengva sulaukti pagalbos? Tos tikros, nesuvaidintos ir nuoširdžios, kuri neskaičiuotų nei laiko nei pastangų. Turbūt ne visada. Ar lengva išvis jos prašyti? Turbūt nelabai. Juk kartais net šaukiant visa gerkle – niekas negirdi. Ar dažnai ta pagalba pati mus susiranda ir ištiesia ranką? Retai. Bet tie reti kartai aplanko. Ir dažniausiai jie aplanko tuomet, kai mažiausiai to tikimės. Lyg koks nors niekuomet nematytas svečias, nelauktai ir neplanuotai pabeldžia į duris, o jas atvėrus įvyksta stebuklas. Būtent taip netikėtai, nelauktai ir neprašytai, šiemet mums buvo atvertos Druskininkų vaikų dienos centro „Džiugučiai“ durys. O už jų – nuostabi, gerumu alsuojanti, didelė vaikų dienos centro šeima. Šios šiltos, rūpestingos ir mylinčios šeimos narių veidai amžiams įsirėžė į atmintį ir greitai surado vietą širdyse. O noras, kad tų veidų kuo ilgiau neapleistų šypsenos ir įžiebė „Gerumo Žvaigždę 2020“.

Džiaugiamės galėdami pasidalinti, jau 14-ąjį kartą organizuojamos, gerumo akcijos, kuri buvo skirta pagerinti vaikų dienos centro „Džiugučiai“ kasdienybę ir buitį, rezultatais. „Lankavos“ klientų ir šios akcijos rėmėjų dėka buvo surinkta net 6500 eurų, už kuriuos „Džiugučių“ vaikų dienos centro atstovai galės įsigyti daiktų, kurių šiuo metu jiems labiausiai trūksta.

Didžiuojamės ir dėkojame įmonės „Lankava“ darbuotojams: Edmundui, kuris savo ruožtu prisidėjo prie akcijos „Gerumo Žvaigždė 2020“ ir dovanojo vaikams stalo žaidimus. Dėkojame Vaidui, kuris taip pat neliko abejingas ir prisidėjo ne tik dovanodamas žaislus bei kanceliarinius reikmenis, bet ir kartu su savo broliu Irmantu pagamino spintas, skirtas vaikų žaislams.

Dalis rėmėjų prie šios akcijos prisidėjo įvairiomis dovanomis. Dėkojame už baldinę plokštę, kurios reikėjo spintų gamybai. Taip pat dėkojame už siuvimo mašiną bei suvenyrus, akumuliatorinį dulkių siurblį, stalines lempas, žoliapjovę, elektrinę kaitlentę ir orkaitę, futbolo, krepšinio, tinklinio kamuolius.

Tariame didelį ačiū mūsų klientams, kurie prisidėjo pirkdami produktus, pažymėtus akcijos „Gerumo Žvaigždė“ ženklu.

Dėkojame už Jūsų visų gerumą!Lankava

Tinklapyje naudojami slapukai. Prašome susipažinti su jų naudojimo tvarka bei patvirtinti savo sutikimą.

Išsami informacija apie slapukus ir jų naudojimo tvarką
Copyright @ lankava.lt
Solution: