Užsakymai internetu: +370 610 42 222 (Darbo dienomis 8:00 - 17:00) |eprekyba@lankava.lt
Užsakymai internetu: +370 610 42 222 (D. d. 8:00 - 17:00)eprekyba@lankava.lt
Lankava
Įsimintinos prekės
0
Prekių krepšelis
0
Krepšelis Vnt. Kaina
Nėra produktų
Viso 0,00€

Pirkti prekes

Gerumo žvaigždė - trečiosios žvaigždės istorija

2019-12-16

Gerumo žvaigždė - trečiosios žvaigždės istorija

Kiekvienas esame girdėję posakį: ,,Gimęs po laiminga žvaigžde“. Tačiau sutikau žmogų, virš kurio visuomet tik apniukęs dangus.

Dažno mūsų vaikystė siejama su linksmais žaidimais, pokštais, saldumynais ir gimtadieniais. Vaikystė baigėsi, kai jam sukako aštuoneri metai. Berniukų žaidimai ant geležinkelio bėgių, po to šuolis ant važiuojančio traukinio ir ...kritimas ant bėgių, o vėliau - tamsa... Nubudo ligoninėje skausmas, tėvų ašaros. Prarastas laikas, draugai, mokykla, prarastos kojos. Tada atrodė – prarastas gyvenimas. Galop tėvų auka - parduotas butas, visas šeimos turtas sudėtas į gydymą užsienyje, keliones. Dėl to šeima su invalidu vaiku glaudžiasi socialiniame būste. Paauglystėje vėl nelaimė -nepagydoma sunki liga, kurios atveju reikalingi brangūs vaistai. Dabar - jaunystė. Tas pats socialinis būstas, tik šiek tiek lengvesni kojų protezai. Bet problemos tos pačios – nuo ilgesnio vaikščiojimo atsiveriančios žaizdos, vaistai ir nuolatinė, skaudi, nyki vienatvė. Dairausi į dangų - jame žvaigždžių nematyti. Bet gal yra žmonių, galinčių jas įžiebti ir šio jaunuolio gyvenime?

UAB „Lankava“ kolektyvas kviečia savo klientus prisidėti prie Raudonojo Kryžiaus Alytaus padalinio globojamų šeimų ir asmenų. Pirkdami parduotuvėje „Lankava“ akcijos ženklu pažymėtas prekes, dalį pinigų skiriate paramos fondui. Kalėdinė paramos akcija vyksta nuo lapkričio 2 iki gruodžio 24 dienos.

Lankava

Tinklapyje naudojami slapukai. Prašome susipažinti su jų naudojimo tvarka bei patvirtinti savo sutikimą.

Išsami informacija apie slapukus ir jų naudojimo tvarką
Copyright @ lankava.lt
Solution: