Užsakymai internetu: +370 610 42 222 (Darbo dienomis 8:00 - 17:00) |eprekyba@lankava.lt
Užsakymai internetu: +370 610 42 222 (D. d. 8:00 - 17:00)eprekyba@lankava.lt
Lankava
Įsimintinos prekės
0
Prekių krepšelis
0
Krepšelis Vnt. Kaina
Nėra produktų
Viso 0,00€

Pirkti prekes

Seminaras meistrams

2019-03-12

Seminaras meistrams

Š. m. kovo 7 dieną įvyko UAB „Lankava“ koordinuotas seminaras meistrams. Seminarą vedė savo sričių profesionalai, geriausiai išmanantys pristatomus produktus. Seminaro metu buvo pristatyti 3 pranešimai, dalyvavo daugiau kaip 50 dalyvių.

Du pranešimus pristatė „Tegra state“ produktų atstovai. Apie „Point“, „Fome“ ir naujausią produktą „Gudfor“. Ypatingas dėmesys buvo skirtas purškiamai termo izoliacijai „Gudfor A++“ ir jos panaudojimo galimybėms. Seminaro metu buvo išbandytos putos, bei parodyta, kaip teisingai jas naudoti. Kilus diskusijai dėl deklaruojamos išeigos – įrodyta, jog putų deklaruojamas tūris ir išeiga yra didesnė nei deklaruojama ant pakuotės. Daug dėmesio ir klausimų taip pat sulaukė „Hightack“ klijai. Norėdami pademonstruoti klijų galimybes, pranešėjai panaudojo keramikinį blokelį, sveriantį 11,2 kg. Blokelis buvo priklijuotas prie vertikalaus GKP plokštės paviršiaus.

Trečias pranešėjas „Pro colore“ demonstravo tik būsimas naujienas – sienų ir lubų dažų liniją, dekoravimo dažus. Daug dėmesio sulaukė vandens pagrindu gaminamas aliejus, skirtas medžiui, bei naujos kartos glaistai, skirti vidaus apdailai.

Po seminaro, neformalioje aplinkoje, buvo aptarti dar likę ir meistrams rūpimi klausimai. Visiems įteiktos atminimo dovanėlės.

Džiaugiamės, kad sulaukėme tiek daug dalyvių, kad galėjome atsakyti į jiems rūpimus klausimus.Be UAB „Lankava“ sutikimo, draudžiama šiame puslapyje paskelbtą informaciją bei nuotraukas ir / arba filmuotą medžiagą naudoti kitose svetainėse arba platinti kuriuo nors kitu pavidalu.

Tags: renginiai
Lankava

Tinklapyje naudojami slapukai. Prašome susipažinti su jų naudojimo tvarka bei patvirtinti savo sutikimą.

Išsami informacija apie slapukus ir jų naudojimo tvarką
Copyright @ lankava.lt
Solution: