Užsakymai internetu:8 610 42 222
Darbo dienomis (8:00 - 17:00)
Peržiureti mano krepšelį 0,00€
0 vnt.
Krepšelis Vnt. Kaina
Nėra produktų
Viso 0,00€

Pradėti mokėjimą


PREKIŲ KATALOGAS

Apie mus


UAB „Lankava” – vienas didžiausių statybinių medžiagų prekybos centrų Pietų Lietuvoje, gyvuoti pradėjęs nuo 1994 metų. Įmonė užsiima mažmeninė ir didmeninė prekyba naujausiomis bei kokybiškomis statybinėmis ir apdailos medžiagomis. Klientų čia laukia platus asortimentas: šilumos izoliacinės medžiagos, cementas, statybiniai mišiniai, gaminiai pastatų fasadams šiltinti, gipso kartono ir kt. plokštės, plytos, blokeliai, trinkelės, stogo dangos, taip pat dažai ir dažymo įrankiai, elektros prekės, metalo gaminiai, įrankiai ir tvirtinimo detalės, santechnika, medienos gaminiai, sodo ir daržo prekės bei technika, durys, spynos, plastikiniai langai, darbų saugos bei kitos prekės.

Tam, kad klientai būtų visada patenkinti, „Lankavos“ prekių asortimentas nuolat koreguojamas, o skyriai atnaujinami. Klientų patogumui įkurtas durų ir spynų centras. Dažų ir darbų saugos, elektros, įrankių ir tvirtinimo detalių bei santechnikos skyriuose įgyvendintos naujos, klientų puikiai įvertintos parduotuvės ekspozicijos. Plečiant prekių ir paslaugų asortimentą, įmonėje pradėta prekiauti stiklo gaminiais, veidrodžiais bei pradėtos teikti stiklo apdirbimo paslaugos.

Tiek paprastam pirkėjui, tiek statybinių ir apdailos medžiagų specialistui „Lankavos” profesionalai ne tik padės išsirinkti optimaliausią prekę prekybos vietoje ar iš katalogų, bet ir kiekvieno patogumui pasiūlys įvairias paslaugas: pirktų prekių pristatymą į namus, įrankių nuomą ir taisymą, sodo ir daržo technikos remontą, durų ir plastikinių langų matavimą ir montavimą, dažų ir dekoratyvinio tinko spalvinimą, žaliuzių ir roletų matavimą ir montavimą, pjaustymo bei kitas paslaugas.

Klientų patogumui dirba didmeninės prekybos skyrius. Aktyvaus pardavimo vadybininkai gali atvykti pas klientus, atvežti dominančių prekių pavyzdžius bei katalogus, tiksliai suskaičiuoti reikalingų medžiagų poreikį, pateikti savo rekomendacijas ir konkrečius pasiūlymus. Bendradarbiavimas su „Lankava” leidžia taupyti ne tik pinigus, bet ir savo brangų laiką.

Šiandien pirkėjai jau gali apsipirkti neišėję iš namų – naujai sukurtoje, patogiai valdomoje „Lankavos” elektroninėje parduotuvėje www.lankava.lt. Čia talpinama daugiau kaip 10 000 prekių, skelbiamos specialios akcijos. Pirkėjams nereikia vykti į parduotuvę, ieškoti norimos prekės ir stovėti eilėje. Prekė tiesiog užsakoma ir ji bus pristatyta nurodytu adresu.

Siekdama vis didesnio klientų pasitenkinimo ir išlikdama socialiai atsakinga, įmonė nuolat įgyvendina naujus projektus bei aktyviai dalyvauja miesto bendruomenėje. 2007 m. pradėta organizuoti kalėdinė paramos akcija „Gerumo žvaigždė”, kasmet rengiama mugė, organizuojamos įvairios talkos, paremti projektai: VIII tarptautinė bonsai ir suiseki paroda, I pasaulio menų bei kultūros festivalis, šiaurietiško ėjimo žygis, renginys vaikams „Boružėlių pieva” bei kt.

Nuolatinis įmonės augimas leidžia klientams pasiūlyti vis didesnį prekių asortimentą bei geresnes kainas. „Lankava“ pasižymi profesionaliu aptarnavimu, todėl kiekvienas klientas čia sulaukia išsamios konsultacijos ar praktiško patarimo. „Lankavos“ pardavėjai – savo srities specialistai, norintys ir galintys padėti bet kuriam savo pirkėjui. Įmonėje nuolat vyksta seminarai darbuotojams ir meistrams bei tiekėjų prekių pristatymai skyriuose.

Įmonė turi per 1000 prekybos partnerių Lietuvoje ir užsienyje, yra inovatyvi ir novatoriška, atvira naujovėms, todėl visada ieško naujų verslo galimybių, naujų verslo partnerių – prekybininkų ar gamintojų.

 

UAB „Lankava” yra šių organizacijų narė:

 

o   UAB „Jungtinis tiekimas”

o   Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacija

o   VšĮ ,,Kepyklos gatvės prekybos ir paslaugų miestelis''


Lankava.lt svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti geresnę teikiamų paslaugų kokybę. Naršydami mūsų svetainėje Jūs patvirtinate, jog sutinkate su UAB „Lankava" privatumo politika.

Sutinku