Užsakymai internetu: +370 610 42 222 (Darbo dienomis 8:00 - 17:00) |eprekyba@lankava.lt
Užsakymai internetu: +370 610 42 222 (D. d. 8:00 - 17:00)eprekyba@lankava.lt
Lankava
Įsimintinos prekės
0
Prekių krepšelis
0
Krepšelis Vnt. Kaina
Nėra produktų
Viso 0,00€

Pirkti prekes

Apie mus

UAB „Lankava” – vienas didžiausių statybinių medžiagų prekybos centrų Pietų Lietuvoje. Įkurta 1994  metais Alytaus mieste, šiuo metu turi filialus Vilniuje, Druskininkuose, Simne ir Dauguose. Įmonė vykdo mažmeninę ir didmeninę prekybą statybinėmis, apdailos, sodo ir daržo, darbų saugos, elektros, įrankių ir tvirtinimo detalių, santechnikos prekėmis, teikia įvairias paslaugas. Plečiant prekių ir paslaugų asortimentą, įmonėje pradėta gaminti ir prekiauti stiklo gaminiais, veidrodžiais, projektuoti ir gaminti stumdomas duris.

Parduotuvės  „Lankava” konsultantai padės išsirinkti optimaliausią prekę prekybos vietoje iš turimo asortimento ar katalogų, suteiks išsamią konsultaciją ar praktiškų patarimų, pasiūlys įvairias paslaugas -  pirktų prekių pristatymą į namus, įrankių nuomą ir taisymą, sodo ir daržo technikos remontą, durų ir plastikinių langų matavimą ir montavimą, dažų ir dekoratyvinio tinko spalvinimą, žaliuzių ir roletų matavimą ir montavimą, pjaustymo, kitas paslaugas.

 

UAB „Lankava” yra šių organizacijų narė:

·         UAB „Jungtinis tiekimas”,

·         Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacija,

·         VšĮ ,,Kepyklos gatvės prekybos ir paslaugų miestelis''.


Copyright @ lankava.lt
Solution:

Lankava.lt svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti geresnę teikiamų paslaugų kokybę. Naršydami mūsų svetainėje Jūs patvirtinate, jog sutinkate su UAB „Lankava" privatumo politika.

Sutinku