Užsakymai internetu: +370 610 42 222 (Darbo dienomis 8:00 - 17:00) |eprekyba@lankava.lt
Užsakymai internetu: +370 610 42 222 (D. d. 8:00 - 17:00)eprekyba@lankava.lt
Lankava
Įsimintinos prekės
0
Prekių krepšelis
0
Krepšelis Vnt. Kaina
Nėra produktų
Viso 0,00€

Pirkti prekes

Herbicidas Roundup express 1l

12,99€ / Vnt.

155090408

Herbicidai

Įsiminti prekę

Teirautis dėl prekės

Sisteminis, neatrankinio veikimo herbicidas, skirtas naikinti daugiametes ir Vienametes vienaskiltes ir dviskiltes piktžoles. Naikina piktžoles tarp šaligatvio plytelių, Pakelėse, sodo takeliuose, palei tvoras ir sienas.

NAUDOJIMAS
Roundup Express – paruoštas naudoti herbicidas. Preparato veiklioji medžiaga – glifosatas yra absorbuojamas per augalo lapus ir kitas žaliąsias jo dalis, aktyvios vegetacijos metu. Roundup Express poveikis piktžolėms pastebimas po 6 valandų, lapai ima gelsti, augalas pradeda vysti ir nunyksta. Roundup Express efektyviausiai veikia, kai piktžolės aktyviai auga ir turi gerą lapiją.

Naudojimo norma: 2L Roundup Express 1 arui nupurkšti. Produkto purkškite ant naikinamų augalų tiek, kad jie sudrėktų, bet tirpalas nenubėgtų. Naujus augalus galima sėti arba sodinti po 7 dienų. Purkškite ant visai suvešėjusių piktžolių lapų, kai lietaus nenumatoma per pirmąsias šešias valandas po purškimo. Ypatingai saugokite, kad herbicido dulksna nepatektų ant šalia augančių augalų, kurių nenorite sunaikinti. Niekada nepurkškite ant vejos.

NAUDOJIMO APRIBOJIMAI
Augalų apsaugos produkto nenaudoti, kai oro temperatūra yra aukštesnė nei 25º C arba vėjo greitis yra didesnis nei 3 m/s. Augalų apsaugos produkto naudotojai privalo žemės sklypą apdoroti tokiu būdu, kad būtų išvengta tirpalo dulksnos patekimo į gretimus žemės sklypus ir į gyvenamųjų bei negyvenamųjų pastatų teritorijas.

Palikite atsiliepimą
Herbicidas Roundup express 1l

Herbicidas Roundup express 1l

Palikite atsiliepimą
Copyright @ lankava.lt
Solution:

Lankava.lt svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti geresnę teikiamų paslaugų kokybę. Naršydami mūsų svetainėje Jūs patvirtinate, jog sutinkate su UAB „Lankava" privatumo politika.

Sutinku