Užsakymai internetu: +370 610 42 222 (Darbo dienomis 8:00 - 17:00) |eprekyba@lankava.lt
Užsakymai internetu: +370 610 42 222 (D. d. 8:00 - 17:00)eprekyba@lankava.lt
Lankava
Įsimintinos prekės
0
Prekių krepšelis
0
Krepšelis Vnt. Kaina
Nėra produktų
Viso 0,00€

Pirkti prekes

Fungicidas Previcur Energy 15 ml

4,99€ / Vnt.

155090262

Fungicidai

Įsiminti prekę

Prekės nėra sandėlyje. Teirautis dėl užsakymo termino.

PREVICUR ENERGY yra sisteminio poveikio fungicidas, pasižymintis gydomosiomis ir apsauginėmis savybėmis. Šis preparatas stabdo grybienos augimą, sporų vystymąsi, sporuliaciją, ir tokiu būdu neleidžia ligoms plisti. Jis ne tik gydo ir apsaugo augalus nuo ligų, bet stimuliuoja šaknų sistemos ir viso augalo vystymąsi. Nepalankiomis sąlygomis augalai būna tvirtesni. Kai produktas naudojamas pagal rekomendacijas, augalai jį puikiai toleruoja. Be to, fungicido veikliosios medžiagos pasižymi tarpusavio poveikiu (sinergizmu), todėl produktas geriau naikina ligų sukėlėjus, nei pavienės veikliosios medžiagos.
Rekomendacijos:
Dekoratyvinius augalus profilaktiškai patariama laistyti ką tik persodintus augalus arba pasirodžius pirmiesiems ligų požymiams, o purškiami prieš pasirodant pirmiesiems ligų požymiams, kai susidaro palankios sąlygos ligoms plisti.
Previcur Energy gali būti naudojamas substrato, ruošiamo daržovių ir dekoratyvinių augalų auginimui šiltnamiuose, dezinfekcijai: rekomenduojama norma - 2,5 ml produkto atskiesti 200 ml vandens ir sulaistyti 10 l substrato laistytuvu su smulkių skylučių tinkleliu bei rūpestingai išmaišyti.
Geriausia substratą paruošti likus 3-7 dienom iki augalų sodinimo ar sėjos.
Apdoroti 1-ą kartą.
Pakuotė: 30 ml

Palikite atsiliepimą
Fungicidas Previcur Energy 15 ml

Fungicidas Previcur Energy 15 ml

Palikite atsiliepimą
Copyright @ lankava.lt
Solution:

Lankava.lt svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti geresnę teikiamų paslaugų kokybę. Naršydami mūsų svetainėje Jūs patvirtinate, jog sutinkate su UAB „Lankava" privatumo politika.

Sutinku