Užsakymai internetu: +370 610 42 222 (Darbo dienomis 8:00 - 17:00) |eprekyba@lankava.lt
Užsakymai internetu: +370 610 42 222 (D. d. 8:00 - 17:00)eprekyba@lankava.lt
Lankava
Įsimintinos prekės
0
Prekių krepšelis
0
Krepšelis Vnt. Kaina
Nėra produktų
Viso 0,00€

Pirkti prekes

Kompostinė žemė pomidorams ir kitoms daržovėms 16l

2,49€ / Vnt.

155340154

Durpių ir žemių substratai

Įsiminti prekę

Teirautis dėl prekės

Kompostinė žemė pomidorams ir kitoms daržovėms 16l 

Paskirtis: aukštapelkių durpių ir galvijų mėšlo mišinys su kaulamilčiais, skirtas pomidorų, kitų daržovių – paprikų, agurkų, baklažanų, porų, salierų, salotų, kopūstų – ir prieskoninių augalų daigams pikuoti, persodinti ir auginti, sodinamajai žemei papildyti ir pagerinti, dirvai mulčiuoti.

Kaulamilčiai – organinės lėtaveikės fosforo trąšos, sudarytos tik iš natūralių medžiagų. Tai itin aukštos kokybės ir gamtai nekenksmingos trąšos. Veikia greitai, efektyviai ir ilgai. Gerina dirvožemio struktūrą, užtikrina sveiką augalo augimą.

Naudojimo rekomendacijos: tuščios daigyklos, durpiniai puodeliai, loveliai ar vazonai pripildomi žemių, pasodinami daržovių daigai, žemė aplink daigus sutankinama, gausiai paliejama vandeniu; pagerinamas šiltadaržių ir lauko lysvių dirvožemis – 2–3 l/m2; daržovių daigai sodinami į dirvą – 1–2 l į sodinimo duobutę; papildomai patręšiamos daržovės vegetacijos metu – 0,5–2 l augalui arba 2–3 l/m2; mulčiuojama dirva – 2–3 cm sluoksniu.

Palikite atsiliepimą
Kompostinė žemė pomidorams ir kitoms daržovėms 16l

Kompostinė žemė pomidorams ir kitoms daržovėms 16l

Palikite atsiliepimą
Kitos prekės toje pačioje kategorijoje:
Copyright @ lankava.lt
Solution:

Lankava.lt svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti geresnę teikiamų paslaugų kokybę. Naršydami mūsų svetainėje Jūs patvirtinate, jog sutinkate su UAB „Lankava" privatumo politika.

Sutinku