Užsakymai internetu: +370 610 42 222 (Darbo dienomis 8:00 - 17:00) |eprekyba@lankava.lt
Užsakymai internetu: +370 610 42 222 (D. d. 8:00 - 17:00)eprekyba@lankava.lt
Lankava
Įsimintinos prekės
0
Prekių krepšelis
0
Krepšelis Vnt. Kaina
Nėra produktų
Viso 0,00€

Pirkti prekes

Apie mus

Pagrindinė parduotuvė Alytuje nuo 1994 m.
Filialai   Druskininkai   Simnas   Daugai
Veikla Mažmeninė ir didmeninė prekyba statybinėmis, apdailos, sodo ir daržo, darbų saugos, elektros, įrankių ir tvirtinimo detalių, santechnikos prekėmis. Teikiamos įvairios paslaugos, gaminami stiklo gaminiai, veidrodžiai, stumdomos durys.

UAB „Lankava” – vienas didžiausių statybinių medžiagų prekybos centrų Pietų Lietuvoje. Įkurta 1994 metais Alytaus mieste, šiuo metu turi filialus Druskininkuose, Simne ir Dauguose. Įmonė vykdo mažmeninę ir didmeninę prekybą statybinėmis, apdailos, sodo ir daržo, darbų saugos, elektros, įrankių ir tvirtinimo detalių, santechnikos prekėmis, teikia įvairias paslaugas. Plečiant prekių ir paslaugų asortimentą, įmonėje pradėta gaminti ir prekiauti stiklo gaminiais, veidrodžiais, projektuoti ir gaminti stumdomas duris.

Parduotuvės  „Lankava” konsultantai padės išsirinkti optimaliausią prekę prekybos vietoje iš turimo asortimento ar katalogų, suteiks išsamią konsultaciją ar praktiškų patarimų, pasiūlys įvairias paslaugas -  pirktų prekių pristatymą į namus, įrankių nuomą ir taisymą, sodo ir daržo technikos remontą, durų ir plastikinių langų matavimą ir montavimą, dažų ir dekoratyvinio tinko spalvinimą, žaliuzių ir roletų matavimą ir montavimą, pjaustymo, kitas paslaugas.

Lankava apie mus

Narystė

UAB „Jungtinis tiekimas“

    UAB „JUNGTINIS TIEKIMAS“pirkimo bendrovė, dirbanti statybinių medžiagų rinkoje. Įmonė įkurta 2006 m. Įmonės įkūrėjos – aštuonios Lietuvos bendrovės, prekiaujančios statybinėmis medžiagomis. 2009 m. bendrovė tapo organizacijos EURO-MAT, vienijančios statybinėmis medžiagomis prekiaujančias Europos įmones, akcininke. 2019-aisiais metais „Jungtinis tiekimas“ vienija penkiolika įmonių. UAB „Jungtinis tiekimas" - tai profesionali, ambicinga, patikima, atvira naujovėms, sparčiai besiplečianti komanda, nuolat ieškanti produktyvių ir rezultatyvių darbo metodų tiek su gamintojais, tiek su partneriais. Įmonė efektyviai sprendžia užduotis, vykdydama pateiktus užsakymus. Bendrovė atstovauja Lietuvos bei užsienio gamintojus ir platina jų gaminamą produkciją mažmenine ir didmenine prekyba užsiimančioms įmonėms.

Lietuvos prekybos pramonės ir amatų rūmų asociacija

Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmai – nevyriausybinės nepelno verslo savivaldos organizacijos, efektyviai veikiančios tarptautinėje pramonės ir prekybos rūmų sistemoje. Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmai veikia pagal 1995 m. priimtą įstatymą ir yra vienintelė verslo savivaldos organizacija, veikianti pagal atskirą įstatymą. Pagal jo nuostatas narystė rūmuose yra savanoriška. Svarbiausias Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų kaip verslo savivaldos organizacijos tikslas – atstovauti savo narių interesus bei teikti jiems reikalingas paslaugas.
Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmai dirba penkiuose miestuose: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir  Panevėžyje.

VšĮ ,,Kepyklos gatvės prekybos ir paslaugų miestelis''

 VšĮ „Kepyklos gatvės prekybos ir paslaugų miestelis“ įsteigta 2011 m. kovo 22 d. ne pelno organizacija, viešai teikianti paslaugas visuomenės nariams. Pagrindinis veiklos tikslas yra atstovauti Kepyklos gatvės pramoninėje – komercinėje zonoje veikiančių verslo įmonių interesus.

Lankava

Tinklapyje naudojami slapukai. Prašome susipažinti su jų naudojimo tvarka bei patvirtinti savo sutikimą.

Išsami informacija apie slapukus ir jų naudojimo tvarką
Copyright @ lankava.lt
Solution: