Užsakymai internetu:8 610 42 222
Darbo dienomis (8:00 - 17:00)
0,00€
0 vnt.
Krepšelis Vnt. Kaina
No products
Total 0,00€

Pradėti mokėjimą


PREKIŲ KATALOGAS

Prekybos skyriai

Santechnikos prekių skyrius

Tel. 8 315 55992

Skyriaus vadovas
Aurimas Ambrasas
Mob. +370 612 60115
El. paštas: a.ambrasas@lankava.lt

Vadybininkė Erika Makaveckienė
Mob. +370 682 69626
El. paštas: e.makaveckiene@lankava.lt
Technika sodui ir daržui

Tel. 8 315 55961

Skyriaus vadovas Romas Brazionis
Mob. +370 686 60781
El. paštas: r.brazionis@lankava.lt

Nerijus Kudarauskas
Mob. +370 682 34791
El. paštas: nuoma@lankava.lt
Elektros prekių skyrius

Tel. 8 315 55976

Skyriaus vadovas
Andrejus Bystrovas
Mob. +370 687 80362
El.paštas: a.bystrovas@lankava.lt

Vadybininkas Artūras Šašlauskas
Mob. +370 612 53665
El. paštas: a.saslauskas@lankava.lt

Vadybininkė Rasa Peciulevičienė (šviestuvai)
Mob. +370 615 62278
El. paštas: r.peciuleviciene@lankava.lt
Dažų skyrius

Tel. 8 315 55975

Skyriaus vadovas
Vilmantas Vinčiauskas
Mob. +370 682 08150
El. paštas: v.vinciauskas@lankava.lt

Vadybininkas Arnoldas Milius
Mob. +370 616 30536
El. paštas: a.milius@lankava.lt
Statybinių medžiagų bazė

Tel. 8 315 55962

Skyriaus vadovas Darius Mazaliauskas
Mob. +370 616 04108
El. paštas: d.mazaliauskas@lankava.lt

Vadybininkas Ričardas Sukackas
(apšiltinimo medžiagos, dekoratyvinis tinkas)
Mob. +370 618 00447
El. paštas: r.sukackas@lankava.lt

Vadybininkas Tomas Karpavičius
(plytos, blokeliai, trinkelės)
Mob. +370 615 61992
El. paštas: t.karpavicius@lankava.lt

Vadybininkas Povilas Sukarevičius
(stogų prekių grupė)
Mob. +370 618 40229
El. paštas: p.sukarevicius@lankava.lt

Vadybininkas Vilius Jankauskas
(stogų prekių grupė)
Mob. +370 618 71278
El. paštas: v.jankauskas@lankava.lt

Įrankiai ir tvirtinimo detalės

Tel. 8 315 55973

Skyriaus vadovas Juozas Bazevičius
(įrankiai)
Mob. +370 614 34922
El. paštas: j.bazevicius@lankava.lt

Skyriaus vadovas Vaidas Zajančkauskas
(tvirtinimo detalės)
Mob. +370 686 60784
El. paštas: v.zajanckauskas@lankava.lt

Vadybininkas Modestas Osinskas
(baldinė furnitūra, stiklo pjovykla)
Mob. +370 682 80239
El. paštas: m.osinskas@lankava.lt
Darbo saugos prekių skyrius

Tel. 8 315 55970

Vadybininkė
Rūta Andriuškevičienė
Mob. +370 620 94910
El. paštas: r.andriuskeviciene@lankava.lt
Metalo gaminių skyrius

Tel. 8 315 55979

Vadybininkas
Stasys Dranginis
Mob. +370 682 69755
El. paštas: s.dranginis@lankava.lt
Sodo ir daržo centras

Tel. 8 315 55568

Skyriaus vadovė Ilona Bružikienė
Mob. +370 620 79268
El. paštas: i.bruzikiene@lankava.lt

Vadybininkė Ona Dervinienė
Mob. +370 614 78916
El. paštas:
o.derviniene@lankava.lt
Apdailos medžiagų skyrius

Tel. 8 315 55978

Skyriaus vadovas Aurimas Ambrasas
Mob. +370 612 60115
El. paštas: a.ambrasas@lankava.lt

Vadybininkas Raimondas Saulėnas
Mob. +370 610 47622
El. paštas: r.saulenas@lankava.lt

Vadybininkė Vitalija Mazaliauskienė
Mob. +370 613 61136
El. paštas: v.mazaliauskiene@lankava.lt
Durų centras, medienos gaminiai

Tel.: 8 315 55956

Vadybininkas
Edmundas Babavičius
(medienos gaminiai, durys)
Mob. +370 698 44327
El. paštas: e.babavicius@lankava.lt

Plastikiniai langai 
Robertas Gidevičius
Mob. +370 614 82602
El. paštas: r.gidevicius@lankava.lt
Daugų filialas

Tel.: 8 315 69348

Adresas: Vytauto g. 45, Daugai
Filialo vadovas
Vytautas Molis
Mob. +370 618 02527
El. paštas: daugai@lankava.lt
Darbo laikas
Simno filialas

Tel.: 8 315 60156

Adresas: Alytaus g. 17, Simnas

Filialo vadovas
Tautvydas Baublys
Mob. +370 612 88593
El. paštas: simnas@lankava.lt
Darbo laikas
Vilniaus filialas

Tel.: 8 5 2481538

Adresas: Ozo g. 10, Vilnius

Filialo vadovas
Agnė Jurgelionytė
Mob. +370 699 38708
El. paštas: a.jurgelionyte@lankava.lt

Projektų vadovas
Marius Masiulionis
Mob. +370 620 43248
El. paštas: m.masiulionis@lankava.lt

Projektų vadovė
Živilė Statkevič
Mob. +370 612 20814
El. paštas: z.statkevic@lankava.lt

Vadybininkas
Gediminas Gurevičius
Mob. +370 687 70311
El. paštas: g.gurevicius@lankava.lt

Darbo laikas

SaveSaveSaveSaveSaveSaveSave
Peržiūrėti parduotuvės schemą